آناتومی آموزش فتوشاپ

درواقع ارتقای این خصوصیات یکی از اهداف فتوشاپ بوده و استفاده از این گزینه در ویرایش رنگ یک تصویر مخصوصا برای کاربران مبتدی توصیه میشود. به عنوان یک فتوشاپ کار (چه مبتدی و چه حرفه ای) باید با گزینه ها و امکانات مختلف این پنل آشنا باشید. این دوره به گونه ای طراحی شده است که به شما یک دید کلی مبتدی در مورد استفاده از کامپیوتر از جمله استفاده از اینترنت و ایمیل بدهد. از رایجترین فرمتهای دیتاهای دیجیتال میباشد که به صورت گسترده از آن برای آموزشهای دیجیتال از جمله آموزش فتوشاپ استفاده میشود. این گزینه علاوه بر ایجاد لایه جدید، گزینههای دیگری از جمله ایجاد گروه و لایههای گروهی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پس میتوانیم بیان کنیم که این گزینه پوشهای را در پنل لایههای ایجاد میکند تا لایهها را در خود جای دهد و این کار باعث نظم بیشتر در پنل لایهها نیز خواهد شد. علاوه بر زوایای پیش فرضی که دارد، از طریق گزینه Arbitrary نیز میتوانید زاویه مورد نظر خود را نیز وارد کنید. گزینه “farsi” را از منوی باز شده انتخاب کنید. درواقع گزینههای منوی لایه، زیر منوهای زیادی دارد و ویژگیهای قابل تنظیم بسیاری را در رابطه با لایهها در فتوشاپ در اختیار شما قرار خواهد داد. منوی Select: این منو با ابزارهایی مانند Lasso، Marquee و Wand و همچنین پنل لایهها کار میکند. با این کار لایهها در داخل گروه مخفی خواهند شد.

درواقع merge باعث ترکیب لایههای خواهد شد و گزینه Flatten نیز همه لایهها را با هم به یک لایه Background تبدیل خواهد کرد که دیگر نمیتوانیم به لایهها جهت ویرایش دسترسی داشته باشیم، مگر اینکه تغییرات را با Undo لغو کنیم. سلام. به طور کلی چارچوب اصلی فتوشاپ توی همه ورژن ها حفظ میشه و برخی از اون قابلیت ها توی ورژن های جدید بیتشر کمک میکنه. New: علاوه بر گزینهای که در پنل منوهای فتوشاپ برای ایجاد لایه جدید وجود دارد، شما میتوانید از این رو نیز نسبت به ساختن لایه جدید اقدام کنید. در این منو همچنین میتوانید در قسمت Arrange چیدمان محیط کاری خود را نیز تغییر دهید. درواقع اگر پنلی در محیط کاری نبود، آن را به محیط کاری بیاورید.

وقتي چيزهايي که حالت عکاسي يا مُد نوردهي اولويت ديافراگم Av يا A براي آن عالي است را بدانيد، فرصت هاي خلاقانه خود را افزايش داده و مساله تعدد تنظيمات دوربين که اشاره کرديم را نيز ساده تر کرده ايد. دریافت مدرک icdl از مجتمع فنی و حرفهای دارالفنون، مزیتهای بسیاری را به همراه خواهد داشت که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. اپلیکیشن آموزش مهارت هفتگانه ICDL یکی از مجموعه اپلیکیشن های رایگان آموزشی ارائه شده توسط موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان می باشد، این موسسه با اخذ مجوزات لازم از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، برگزار کننده آموزش های مجازی در بیش از 100 دوره آموزشی در رشته های مدیریت ، کامپیوتر، زبان، معماری داخلی و دکوراسیون می باشد.

کافیست این اپلیکیشن را به رایگان دانلود کنید و اینترنتی بدون نیاز به حضور در کلاس آموزش ببینید و گواهینامه مورد تائید وزارت علوم دریافت نمایید! شما باید از براش ابر فتوشاپ استفاده کنید و یا میتونید سرچ کنید دانلود فایل لایه باز ابر. ترفندهای مختلفی برای کار با گزینه های موجود در این پنل، به شما آموزش داده می شود تا به طور دقیق نور، شفافیت، ماتی یا ویژگی های دیگر تصویر را تغییر داده و در صورت عدم نیاز آنها را حذف کنید. Threshold: همچنین این گزینه نیز فیلتر دیگری است که تصویر مورد نظر شما را به رنگ سیاه و سفید تغییر خواهد داد البته این کار بدون اینکه ترکیبی از رنگ خاکستری داشته باشد صورت میپذیرد.

درواقع منوهای فتوشاپ گزینههایی را در خود جای دادهاند که از طریق پنلها و کلیدهای میانبر دیگر نیز قابل دسترس هستند. میتوانید نتیجه استفاده از این گزینه را در تصویر سمت راست که در پایین آمده است را مشاهده آموزش کمک هاي اوليه کنید. Adjustments: وقتی موس خود را بر روی گزینه Adjustment از منوی Image قرار میدهید زیر منوی دیگری پر از گزینههای متفاوت را مشاهده خواهید کرد که همگی از ابزارها و ویزگیهای مفیدی جهت ویرایش برخوردار هستند. اما گزینه Copy Merged، دستور مفیدی است که درواقع همان کار کپی را انجام میدهد، اما با این تفاوت که بعد از انتخاب یک سند و برگزیدن این گزینه، لایههای سند مورد نظر ادغام شده و میتوان با دستور Past آنها را به سند دیگری منتقل کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با آموزش ICDL وب سایت خود باشید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت

تماس با ما