احتمالاً بیشترین (و کمترین) موثر ایده‌ها در فتیش پا

در فتیش پا مرد با لیسیدن پا و مکیدن انگشتان پای زن هورمون هیپوتالاموس را تحریک کرده و در پی آن زن به شدت تحریک می گردد تا جایی که امکان ارضا شدن خیلی زیاد می گردد . از راه فکر کردن و پرداختن به لمس کردن و یا حتی لیسیدن پا . شیء پرستی جنسی یکی از پیچیدهترین و گیجکنندهترین انواع رفتار جنسی است. انواع مختلفی از فتیش پا وجود دارد مانند فتیش با جوراب، فتیش با کفش، فتیش با پاهای چرک و گل آلود، که از این میان فتیش پا مورد توجه بیشتری قرار دارد. فتیشیسم یکی از انحرافات جنسی محسوب می شود.

اینکه مثلاٌ فلانی موی بلوند دوست داره و به اصطلاح عامیانه اینجوری جذاب تره یکی از شماها در مورد نقش لباس خواب زنها و رنگ اون در تحریک همسر پرسیده بود. کلپتومانیا است تحریک جنسی ناشی از سرقت. فوتجاب همچنین به عمل استفاده پا یا انگشتان فرد برای تحریک پستانها یا فرج شریک زن به کار برده میشود. برای یک فوت فتیشیسم ، نقاط جذاب ممکن است شامل شکل و اندازه پاها، کف پاها، انگشتان پا، جواهرات (مانند حلقه انگشتان پا، پابند و غیره)، به روش های مختلفی درمانی (مانند ماساژ، شستن پاهای شریک جنسی و یا نقاشی کردن ناخن های همسر را شامل می شود . آنها معمولاً با سرقت از شریک زندگی خود شروع می کنند ، و سپس زمینه عمل خود را نسبت به دیگران ، حتی غریبه ها گسترش می دهند. این تحریک جنسی از داشتن است حشرات (مورچه ها ، کرم ها و غیره) به خصوص در اندام تناسلی، اگرچه در سراسر بدن نیز وجود دارد. هومونکولوس قشری (همچنین به عنوان هومونکولوس پنفیلد شناخته میشود)، نقشهای از مغز انسان که مکانهای مربوطه را برای مکانهای پردازش قسمتهای مختلف بدن نشان میدهد، پیوند احتمالی بین پاها و انگشتان پا را به اندام تناسلی نشان میدهد.در مورد این پیوند متقابل عصبی اختلاف نظر وجود دارد، زیرا برخی از متخصصان پزشکی ساده بودن نقشه را در مقایسه با واقعیت زیر سوال می برند.

اگر یک پیوند داخلی شما را به اینجا هدایت کردهاست، در صورت تمایل آن پیوند را برای اشارهٔ مستقیم به مقالهٔ مورد نظر تغییر دهید. اما جدای از تعارض فرهنگ و مذهب با مبحث فوت فتیش بیمارگونه، بسیاری از روانشناسان اعتقاد دارند که افراد مبتلا به فوت فتیش دچار خود کم بینی و تمایل به انتقام گیری از خود می باشند. زیگموند فروید، رسم بستن پاها در چین باستان را هم گونهای از فتیش پا میداند.برای کسی که فتیش پا دارد، نکات قابل توجه و جذاب عبارتند از شکل و اندازه پاها و انگشتان (انگشتهای بلند، انگشتهای کوتاه، ناخنهای براق و جلا داده شده، قوسهای بلند ساق پا و غیره)، جواهرات زینتی (انگشتر پا و پابند) حالت پوشیدگی پاها (پابرهنه، چکمه و غیره)، بو و عطر پاها، تعامل حسی با پاها (بوییدن، لیسیدن، بوسیدن، قلقلک دادن و غیره).انواع مختلفی از فتیش پا وجود دارد مانند فتیش با جوراب، فتیش با کفش، فتیش با پاهای چرک و گل آلود، که از این میان فتیش پا مورد توجه بیشتری قرار دارد. توصیه میشود عطرهای گرم را در میهمانی های شب ، میمانیهای رسمی، جلسات کاری – تجاری مهم استفاده کنید.

عطرهای ، چهره بسیار مرموزی دارند به طوری که تصمیم گیری راجع به طبع آنها ساده نیست. سوالم از شما اینه که آیا این بیماری درمان داره؟ اگر چه نظریههای مختلفی در این زمینه وجود دارد که دامنهای از تأکید بر انگیزش ناهوشیار تا فرض وجود نقصی خاص در مکانیزمهای عصبی (مثل آنچه در افراد مبتلا به صرع مشاهده میشود) را شامل میشوند، اما علل این رفتار جنسی همچنان ناشناختهاست. تعداد گروه هاییی که به صورت اختصاصی یک فتیش خاص را بررسی می کردند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان