استرس کمپ ترک اعتیاد را از بین ببرید

هر سیگاری با یکدیگر متفاوت است، بنابراین واکنش آنها نیز با روش های ارائه شده متفاوت خواهد بود. ترک بوقلمون سرد کارساز نخواهد بود و همچنین لکه های نیکوتینی یا آدامس ها که درصد موفقیت آنها کمتر از 5 درصد است، کارساز نخواهد بود. داستان های موفقیت زیادی ادعا شده است که چگونه این کمک ها و برنامه های ترک سیگار به هزاران سیگاری در سراسر جهان کمک کرده است تا سیگار را ترک کنند. افراد سیگاری اجتماعی به صورت روزانه سیگار نمی کشند. نه تنها این، شرکت‌ها سیگارهای الکترونیکی یا سیگارهای الکترونیکی تولید کرده‌اند که سیگاری‌ها دوز نیکوتین خود را دریافت می‌کنند، اما بدون دودی که سیگار واقعی تولید می‌کند.

چند هفته اول بدون سیگار می تواند یک کابوس پر از استرس باشد، و مصرف کنندگان نیکوتین بیشتر و بیشتری تصمیم می گیرند برای ترک سیگار به آنها کمک کند تا در طول کل فرآیند کمک کنند. آیا ترک نکردن سیگار باعث سیری شما می شود؟هدف از این برنامه ها این است که از شر هوس های فیزیکی مربوطه خلاص شوید و سپس به سمت التیام عادت ذهنی خود به سیگار بروید. اگر در ترک بوقلمون سرد مشکل دارید، از وسایل کمکی ترک سیگار استفاده کنید، مهم این است که ترک کنید. تصویر سهام توقف اعتیاد. با این وجود، بهترین فردی که به شما کمک می کند تا با این اعتیاد کنار بیایید، خودتان هستید. با این وجود، ممکن است مدتی پیش ترک کرده باشید، اگر تنها گزینه سرگرمی شما یک بار یا کلوپ شبانه باشد، شانس شما برای استفاده مجدد از تنباکو زیاد خواهد بود، (پس از آن بار دیگر به دلیل اینکه ایالت های بیشتری سیگار کشیدن را غیرقانونی می کنند. مکان‌های عمومی ممکن است برای شما شخصاً به مشکل کمتری تبدیل شود)؟ علاوه بر این، عاقلانه است که بدانید بدن شما چگونه به عدم وجود نیکوتین پاسخ می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اعتیاد به ماری جوانا، لطفاً از منابع درک اعتیاد ما بازدید کنید. رایلی بیش از 20 شعر برای روزنامه نوشت، از جمله شعری که در صفحه اول نمایش داده شد. برای خواندن مقالات بیشتر در مورد سیگار کشیدن، لینک های صفحه بعد را بررسی کنید. اما من بین سال‌های 2015 تا 2016 100 کتاب در مورد ایجاد کسب‌وکار خواندم. در این دو سال یک اسفنج بزرگ بودم. وقتی برای اولین بار کتاب را خواندم، استاد دانشگاه بودم که سرگرمی اش هنر و کتاب های کمیاب بود. موفقیت ترک سیگار تا حد زیادی به خود فرد سیگاری بستگی دارد، اگرچه کتاب ها واقعاً می توانند به تمرکز فرد سیگاری در تقویت تمایل او به ترک کمک کنند. شما می توانید به این داستان های موفقیت نگاه کنید و همچنین ممکن است فقط یک بررسی ایمن سیگار واقعی را تأیید کنید. همچنین ممکن است خودتان را وادار کنید که نگاهی به بررسی ایمن سیگار بیاندازید تا به طور قطعی از آنچه در آن هستید یاد بگیرید و یک راه حل بسیار موثر برای مشکل خود بیابید. به این ترتیب هر زمان که برای برنامه های خود برای ترک سیگار به کمک نیاز دارید، با یک مشاور آموزش دیده در ارتباط هستید.

می بینید، من واقعاً می خواستم بمیرم – بهترین راه برای مقابله نکردن با هیچ چیز این است که بمیرم، و این آرزوی نهایی یک معتاد به مواد مخدر است، اما چیزی مدام مرا به عقب می کشید. با این حال، به طور متناقض، سطح تحمل به دارو را ایجاد می کند. با این حال، چیزی که باید از آن آگاه باشید این است که ممکن است مدتی طول بکشد تا نیکوتین به طور کامل وارد سیستم شما شود. ماشین خود را به کارواش ببرید و از آنها بخواهید که اثاثه داخلی را با بخار تمیز کنند (خیلی گران نیست). این مراحل را برای ترک سیگار انجام دهید. برخی از افراد سیگار می کشند، بنابراین می توانند دلیل قانونی برای استراحت داشته باشند.

این ممکن است دلیل اصلی سیگار کشیدن شما باشد. علیرغم ادعاهایی که سیگارهای الکترونیکی جایگزین مطمئنی برای سیگارهای معمولی هستند، ممکن است مشکل مواجهه دست دوم با نیکوتین را به طور کامل حل نکنند. این جایگزین به افراد زیادی در برخورد با مشکل مشابه شما کمک کرده است. برخی از افراد سم‌زدایی «بوقلمون سرد» را در خانه ترجیح می‌دهند، اگرچه اکیداً توصیه نمی‌شود، زیرا چنین رویکردی خطرات مختلفی را به همراه دارد. مردم ده ها سال است که از خطرات سیگار کشیدن می دانند، با این حال بسیاری از مردم به سیگار کشیدن ادامه می دهند.

دانستن اینکه چه چیزی باید انتظار داشته باشید و چگونه می توان این اثرات را مدیریت کرد، می تواند به افراد کمک کند اگر تصمیم به قطع مصرف نیکوتین بگیرند، با آن مقابله کنند. این مقاله نگاهی می‌اندازد به انواع کمک‌های ترک سیگار که می‌توانید از آنها استفاده کنید و چگونه می‌توانید قدرت کمک‌های ترک سیگار را که انتخاب می‌کنید افزایش دهید. اما هنگامی که در نهایت سیگار را ترک کنید، آشکار خواهد شد که ترک – بدون شک – 100٪ انتخاب درستی بوده است. بدون میل شدید و عزم قوی، شانس ترک سیگار برای همیشه بسیار اندک است. ترک سیگار برای همیشه بسیار آسان است، اما در واقع انجام آن می تواند سخت باشد. علاوه بر این، بسیاری از سیگاری ها شکایت دارند که سخت ترین قسمت ترک عادت خود این است که عمل سیگار کشیدن را از دست می دهند. تعداد سیگاری هایی که می خواهند سیگار را ترک کنند با گذشت هر روز در حال افزایش است و تعدادی از شرکت هایی که برنامه ها و وسایل کمکی ترک سیگار را ارائه می دهند به همین دلیل سود زیادی به دست می آورند.

محصولات ترک سیگار بر بازار مسلط هستند و کمپین تبلیغاتی این شرکت های تولید کننده آنها سودهای کلانی به دست می آورند. کمک‌های زیادی برای ترک سیگار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید: محصولات درمانی جایگزین نیکوتین (NRT) مانند آدامس و چسب‌های نیکوتین، کپسول‌های ضد سیگار، لوبلیا اینفلاتا، داروهای تجویز شده، چای‌های گیاهی و درمان‌ها، و تاکتیک‌های طبیعی مانند هیپنوتیزم درمانی و طب سوزنی. این محصولات بسیار گران هستند و هیچ تضمینی وجود ندارد که هر فرد سیگاری در استفاده از آنها موفق باشد. در مورد استفاده مناسب و عوارض جانبی احتمالی محصولات جایگزین نیکوتین و سایر داروها با پزشک، دندانپزشک، داروساز یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی صحبت کنید. هزینه مراقبت های بهداشتی به دلیل بیماری های احتمالی افراد سیگاری مانند سرطان ریه و آمفیزم می تواند از نظر مالی ویرانگر باشد. به عنوان مثال، برند مراقبت از پوست DTC Curology به طور مرتب مشتریانی را که از محصولات خود استفاده می کنند برای ایجاد اعتماد با مخاطبان اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. اگرچه همه ادعاها توسط شواهد یا حقایق تأیید می شود، اکثر افرادی که توانستند با استفاده از این محصولات ترک کنند، در دراز مدت منجر به عود سیگار می شوند.

استفاده از سیگار برقی موثرترین وسیله ای است که تا به حال برای کمک به افراد برای ترک عادت سیگار ابداع شده است، پس آیا به خود و عزیزانتان مدیون نیستید که آن را امتحان کنید؟ چسب‌ها و آدامس‌های نیکوتینی بسیار محبوب هستند زیرا سعی می‌کنند بدون سیگار به شما درمان کنند. برخی از کارشناسان سلامت روان این نظریه را مطرح می کنند که قطع ناگهانی یک داروی ضد افسردگی به سادگی به مغز شما فرصت نمی دهد تا خود را با تغییرات سریع وفق دهد. خوشبختانه، راهی برای شما وجود دارد که سیگار را بدون ترک واقعاً ترک کنید. اگر این برای شما عجیب به نظر می رسد، به خواندن ادامه دهید. برخی از سیگاری های مشتاق حتی سعی می کنند این عادت را با در دست گرفتن یا کشیدن سیگارهای بدون روشنایی ترک کنند. در می 2013، Freedom Laser سیستم خانگی Freedom Quit Smoking System را برای سیگاری هایی که می خواهند ترک کنند، راه اندازی کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کمپ ترک اعتیاد (camppadideh.com) وب سایت خود باشید.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت

تماس با ما