اصلاحات: اکتبر 8، 2022 – نیویورک تایمز

مقاله ای در روز چهارشنبه در مورد حفظ تورب زمین ایرلند در تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی به طور غیر دقیق به سهم ایرلند از سطح زمین اشاره کرد. این کشور کمتر از یک بیستم درصد زمین را در اختیار دارد، حتی سهمی کمتر از «کمتر از نیم درصد».

مقاله ای در اکتبر 2 درباره صحنه بی اهمیت بار در شهر نیویورک نقش کن جنینگز را در نمایش بازی “خطر” به اشتباه بیان کرد. در حال حاضر او به همراه ماییم بیالیک میزبان ثابتی است. او به عنوان یک میزبان گاه به گاه وارد نمی شود.

مقاله ای در سپتامبر 15 درباره همکاری خانه حراج کریستیز و گالری میرتیس متعلق به سیاه‌پوستان در بالتیمور به اشتباه اشاره کرد که در آن نمایشگاه “مانیفست آفریقایی-آینده‌گرا: سیاهی دوباره به تصویر کشیده شده است”. این بخشی از “ساختارهای شخصی – بازتاب” مرکز فرهنگی اروپا است، نه دوسالانه ونیز.

یک نقد تئاتر در روز جمعه درباره “همدستی” توسط دایان دیویس در تئاتر نیو اوهایو در یک مورد بخشی از نام یک بازیگر را حذف کرد. او شاهزاده کوهن مسیحی است نه شاهزاده کوهن.

مقاله ای در صفحه 26 آخر این هفته در مورد پزشکی از راه دور و سقط جنین بین ایالتی تاریخ انتشار دو مقاله را اشتباه بیان کرد. دیوید اس. کوهن، گریر دانلی و ریچل ریبوشه مقاله ای در ماه اوت برای The Stanford Law Review نوشتند. آینده نیست و آنها پیش نویس مقاله ای را در فوریه برای The Columbia Law Review منتشر کردند. برای انتشار رسمی در راه است. مقاله همچنین به سیاست سقط جنین دارویی وابسته به والدین برنامه ریزی شده در مینه سوتا، آیووا و نبراسکا اشاره دارد. بیمارانی که از ایالت های دارای ممنوعیت سقط جنین به آن ایالت ها سفر می کنند باید دوز کامل داروی سقط جنین را در یک کلینیک والدین برنامه ریزی شده دریافت کنند. آنها نیازی به مصرف دارو بیش از 48 ساعت ندارند.

مقاله ای در این آخر هفته در صفحه 34 آخر این هفته در مورد انتشار کربن در اروگوئه به اشتباه به مصرف انرژی اشاره دارد. یک خانواده معمولی آمریکایی ممکن است 11000 کیلووات ساعت برق در سال مصرف کند نه 11000 کیلووات.

در روز چهارشنبه در روز چهارشنبه در مورد تئو ریچموند، نویسنده کتاب “Konin: A Quest”، شرکتی که اولین بار آن را منتشر کرد، به اشتباه شناسایی کرد. این کتاب‌های پانتئون بود، نه کتاب‌های قدیمی. (وینتیج نسخه بعدی را منتشر کرد.)

به دلیل یک اشتباه در ویرایش، در روز جمعه در روز جمعه در مورد نویسنده فمینیست و فعال مردیث تکس نام خانوادگی نویسنده ای که گفته بود خانم خانم را اشتباه گفته بود. مالیات هرگز تعهد خود را به طبقه کارگر و فقرا رها نکرد. او آلیکس کیتس شولمن است نه شومان.

خطاها در طول اجرای مطبوعات تا حد امکان تصحیح می شوند، بنابراین برخی از خطاهای ذکر شده در اینجا ممکن است در همه نسخه ها ظاهر نشده باشند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما