ایشانت شارما آرشدیپ سینگ را برای کریکت آزمایشی از عمران مالک جلوتر انتخاب می کند. اخبار کریکت

وقتی بازیکنی برای انتقال از مسابقات داخلی به مسابقات بین‌المللی آماده می‌شود، این یک موضوع داغ در دنیای کریکت است، مخصوصاً زمانی که آنها هندی باشند. ایشانت شارما، یک بولر باتجربه هندی، اخیراً نظرات خود را در مورد این موضوع، به ویژه در رابطه با عمران مالک جوان و آینده دار به اشتراک گذاشته است.

عمران علیرغم حضور در تیم اورهای محدود هند برای تور هند غربی هند برای مسابقات آزمایشی مورد توجه قرار نگرفت. از ایشانت در حین تفسیر پرسیده شد که آیا عمران برای تست کریکت آماده است یا خیر، و او با ارزیابی منصفانه پاسخ داد.

زمانی که او یک رکورد درجه یک خوب دارد، سرعت دارد، اما ثبات یک علامت سوال است. اگر مجبور هستید برای مدت طولانی با او کریکت تست بازی کنید، باید کمی به او فرصت دهید تا در کلاس اول خوب عمل کند. کریکت و سپس می توانید او را برای تست کریکت انتخاب کنید. (جلسه تمرین زنجیره ای شدید سانجو سامسون در NCA ویروسی شد، طرفداران او را با جان سینا مقایسه می کنند)

داستان های پرطرفدار cre

شما با کسانی که سال‌ها در کریکت درجه یک بازی کرده‌اند، ویکت‌هایی را برای تیم خود و برای خودشان انتخاب کرده‌اند تا بتوانند در سطح بالاتری بازی کنند، منصف نخواهید بود.»

ایشانت آرشدیپ را جلوتر از عمران برای کریکت آزمایشی انتخاب می کند

ایشانت پیشنهاد کرد که عدم تجربه عمران در کریکت توپ قرمز عامل بزرگی برای نادیده گرفتن او در حال حاضر است. عملکرد درجه یک عمران در حال حاضر احضار فوری برای یک مسابقه آزمایشی را تضمین نمی کند. او در هفت بازی تنها 12 ویکت با میانگین 46.67 گرفته است.

ایشانت به شدت از آرشدیپ سینگ صحبت کرد و زاویه بازوی چپ و توانایی او در حرکت دادن توپ به هر دو طرف را برجسته کرد. او به افزایش سرعت و دقت سینگ اشاره کرد که می تواند دارایی ارزشمندی در کریکت تست برای هند باشد.

ایشانت اظهار داشت: سرعت او از جام جهانی T20 تا IPL این فصل بسیار بالا رفته است.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما