با استفاده از این نکات ساده دروازه های ارز دیجیتال را باز کنید

اگرچه شرکت‌های BaaS از یک ابتکار ارز دیجیتال متمایز هستند، اما احتمالاً به دلیل توجه مجدد به بلاک چین، مشتریانی را به دست خواهند آورد. ما از خود پرسیدیم: آیا می‌توانیم کار شرکت‌های کریپتو بومی با Visa را آسان‌تر کنیم تا کسب‌وکار خود را با ارز درآمد دلاری دیجیتال مدیریت کنند؟ اولین قدم حیاتی، شناسایی اولین دارایی دیجیتالی بود که به مشتریان خود به عنوان جایگزینی برای ارز تسویه حساب سنتی ارائه می‌کردیم. طی سال آینده، تیم‌های ما در خزانه‌داری، فناوری و محصولات دست به دست هم دادند تا سیستم‌های خزانه‌داری مهم جهانی ما را به متولیان دارایی دیجیتال متصل کنند.

Digital Currency چگونه کار می کند؟

از آنجایی که قیمت ارز دیجیتال همچنان در حال افزایش است، ظاهراً فدرال رزرو به فکر داشتن محصولی مانند بیت کوین برای خود است. به گفته بلومبرگ، هر محصولی که احتمالاً در آینده خوب خواهد بود، افزود که تخمین این که چه زمانی فدرال رزرو به پیشنهاد خود برسد، «بسیار نابهنگام» خواهد بود. در اوایل سال ، رئیس جمهور فدرال فدرال مینیاپولیس ، نیل کاشکاری همچنین ابراز شک و تردید نسبت به بیت کوین که تاکنون به عنوان ارز ظهور کرده است ، اگرچه وی گفت که فناوری blockchain در پشت آن “پتانسیل” برای توسعه بیشتر دارد. Diogo Mónica ، بنیانگذار و رئیس آنچورینگ می گوید: “ویزا در سال 2019 با ایده ای به ما آمد – با پیوند دادن خزانه داری ویزا با سکوی حضانت آنچورینگ ، پرداخت های تسویه حساب ایمن ، کارآمد و یکپارچه را به ارز دیجیتال امکان پذیر کنید.” یک قدم کوچک به جلو برای سکوی تسویه حساب ویزا ، یک قدم غول پیکر به جلو برای ادغام ارزهای دیجیتال و سنتی فیات. مجله ادغام سیستم ها. برای حل این مسئله ، مکان اعشاری را به سمت راست شش رقم تغییر دهید تا سیستم های حسابداری سنتی را چگونه برای تشخیص ارز جدید “آموزش دهید”. در این پروژه، نمونه اولیه CBDC با سیستم های تدارکات و مدیریت مالی شرکت سهامی عام سیمان سیام و تامین کنندگان آن که توسط Digital Ventures Company Limited توسعه یافته اند، یکپارچه خواهد شد.

در ویزا، ما در حال انجام ماموریت هستیم تا جهان را از طریق نوآورانه‌ترین، مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین شبکه پرداخت دیجیتال به هم وصل کنیم و همچنان با اتصال به بلاک چین‌های عمومی و اشکال جدید پول، مرزهای آن شبکه را پیش می‌بریم. تقاضا: مشتریان ما علاقه مند به تسویه و دریافت چه دارایی هایی هستند؟ BNY Mellon در 11 فوریه 2021 اعلام کرد که ارائه خدمات ارز دیجیتال به مشتریان خود را آغاز خواهد کرد. Kyle Schneps، مدیر سیاست عمومی در Foundry، گفت: "Foundry و مشتریان آن به سرعت رشد کرده اند و عملیات خود را در مناطق مختلفی که اغلب نادیده گرفته می شوند، گسترش داده اند، که نشان می دهد نوع توسعه اقتصادی و احیای جامعه که صنعت کریپتو می تواند به این مناطق بیاورد."از یک گزارش تسویه حساب جدید ویزا پشتیبانی کنید که شامل تعهدات تسویه حساب به همراه آدرس های بلاک چین عمومی برای مدیریت حساب کیف پول های رمزنگاری و صادرکنندگان می شود. راه حل این است که با معرفی دو نوع کیف پول: کیف پول Inv و کیف پول Sav، به صاحبان کیف این آزادی داده شود تا انتخاب کنند که چقدر می خواهند تحت تأثیر تغییرات عرضه پول قرار گیرند.

اگر رقابت بانک‌های تجاری مختل شود (مثلاً از طریق برخی یارانه‌های مالی به سپرده‌های بانک مرکزی یا با تغییر در ساختار بانک‌های احتمالی)، بانک مرکزی باید در انتخاب‌های خود دقت کند تا از ایجاد ویرانی با تغییر سررسید جلوگیری کند. CBDC جنبه های اصلی پول را خواهد داشت، همانطور که اکنون با اسکناس ها و سکه ها به دست می آید، با تنها تفاوت مهم این است که جایگزینی برای پول نقد است که عمدتاً برای تراکنش ها استفاده می شود و وقتی در هیچ حسابی ذخیره می شود، علاقه ای را جذب نمی کند.

اما چگونه پول کاپوچینوی شما واقعاً از حساب شما خارج می شود و به حساب بانکی کافی شاپ محلی شما راه پیدا می کند؟ مدلی که در آن بدهی ها توسط ذخایر بانک مرکزی پشتیبانی می شود، بسیاری از ریسک ها را برای دارندگان سکه حذف می کند، اما همچنان استیبل کوین ها را در معرض ریسک عملیاتی قرار می دهد. پیامدهای کار ما با استیبل کوین ها به طور بالقوه بسیار گسترده است – این امکان را برای ما فراهم می کند تا روزی از ارزهای دیجیتال جدید بانک مرکزی (CBDC) با در دسترس قرار گرفتن آنها پشتیبانی کنیم. دارایی های دیجیتال در معرض خطرات متعددی از جمله نوسان قیمت هستند. CBDCها همچنین دارای خطرات عملیاتی هستند، زیرا در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند و باید در برابر آنها انعطاف پذیر شوند.

آنچه باید درباره Digital Currency و چرا بدانید

«انجمن بلاک چین به ما کمک می کند این پیام موفقیت و رشد را به واشنگتن منتقل کنیم، جایی که قانونگذاران می توانند به تکرار موفقیت ما در جوامع سراسر کشور کمک کنند. کریستین اسمیت، مدیر اجرایی انجمن بلاک چین، گفت: "انجمن بلاک چین، صدای جمعی صنعت کریپتو، مفتخر است که از Foundry به عنوان جدیدترین عضو خود استقبال می کند." DCG) با تمرکز بر استخراج و سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال، مفتخر است که عضویت خود را در انجمن بلاک چین، سازمانی تحت رهبری اعضا که به بهبود محیط سیاست عمومی برای دارایی های دیجیتال اختصاص دارد، اعلام می کند. در حالی که ابتکارات خصوصی مانند بیت کوین، اتریوم و لیبرا رهبری کرده اند. با معرفی این ارزها، محققان و سیاست گذاران این امکان را بررسی کرده اند که بانک های مرکزی می توانند ارزهای دیجیتالی را که به درستی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) نامیده می شود منتشر کرده و آنها را در دسترس عموم قرار دهند.

CBDCها با فرم‌های پول نقد دیجیتالی معمولی مانند حساب‌های بانکی آنلاین متفاوت هستند، زیرا CBDC‌ها از طریق بانک مرکزی در داخل یک کشور ایجاد می‌شوند و بدهی‌هایی در اختیار دولت است نه یک بانک تجاری. با این حال، با استفاده از ارز دیجیتال، بیت کوین هنوز در برخی کشورها غیرقانونی است، اما آنها در حال برنامه ریزی برای قانونی کردن آن در سال های آینده هستند. با توجه به اینکه ارزش بیت کوین همچنان نوسانات زیادی را نشان می دهد، میدلتون ادعا می کند که در دسترس بودن پوشش ریسک توزیع شده، هم ارزش بیت کوین را برای افراد دارای دارایی تضمین می کند و هم ثبات سیستمی را فراهم می کند.

این نشان می دهد که سرمایه گذاری غیرمستقیم بانک مرکزی در دارایی بلند مدت در برابر انحلال زودهنگام محافظت می شود. بانک‌های مرکزی ارز دیجیتال خود را بر اساس حد نصاب Consensys طراحی می‌کنند، جایی که قوانین پولی و حاکمیتی آن را تعیین می‌کنند. این مقاله سه مدل ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را ارائه می‌کند که در بخش‌هایی که به CBDC دسترسی دارند، متفاوت است. و ماه گذشته، اولین صندوق معامله شده در مبادلات بیت کوین مبتنی بر معاملات آتی (ETF) شروع به معامله کرد و سه ETF بیت کوین دیگر نیز به دنبال آن خواهند آمد. هر یک از سه دفتر در DTC مستقل هستند، اما به این معنا که تراکنش در یک دفتر ممکن است به تراکنش های ثبت شده در دفترهای دیگر اشاره داشته باشد. بحث بر سر بهترین راه برای بهبود سرعت تراکنش و هزینه های بیت کوین حل نشده باقی مانده است.

با ترکیب هویت دیجیتال و مناقصه قانونی دیجیتالی تحت حمایت دولت، کمک به شهروندان نیازمند می تواند تقریباً فوری باشد و در عین حال هزینه های واسطه گری را کاهش دهد. شرکت های جهانی هر سال حدود 120 میلیارد دلار کارمزد تراکنش می پردازند و CBDC ها می توانند این هزینه ها را کاهش دهند. به عنوان مثال، پرداخت پول برای فیلم ها با ارز دیجیتال یک معامله پایاپای است. ارز آینده؟انجمن ریخته‌گری و بلاک‌چین با هم به شکل‌دهی آینده نظارتی صنعت رو به رشد کریپتو کمک می‌کنند و برای ارتقای اصول پیشرفت فن‌آوری و دسترسی جهانی به ثروت Foundry در ایالات متحده تلاش می‌کنند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از بازی NFT ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت

تماس با ما