برای یک ساقدوش دائم، یک مسابقه & پس ارزش انتظار&

فیشال‌های 30 دقیقه‌ای که ریچل آن لیورمن به آن شهرت دارد به خاطر درخششی که در مراسم عروسی 18 مارس خود با جرمی ویلیام کرین به تن کرد، شایسته تقدیر نیست. عشق، اکسیر درخشندگی قدیمی، نیز نقش داشت. او فقط آرزو می کند که ای کاش چند میانبر برای پیدا کردن او انتخاب می کرد.

ام‌اس. لیورمن، 37 ساله، بنیانگذار و مدیر اجرایی Glowbar، زنجیره ای از استودیوهای صورت است. وقتی او با آقای کرین، 35 ساله، در ژانویه 2022 در برنامه دوستیابی Bumble، از سال 2011، سالی که از زادگاهش نیوتن، ماساچوست به منهتن نقل مکان کرد، پیوسته در برنامه های دوستیابی حضور داشت.

اطمينان از دوستان مبني بر اينكه او گير افتاده بود ديگر افكار افسرده كننده آينده بدون شريك زندگي را از بين نمي برد. او گفت: “همه دوستانم ازدواج کرده بودند و من در عروسی همه – و در – بودم.”

آقای. کرین او را از این افکار در چند روز پس از اولین ملاقاتشان در ژانویه خلاص کرد. 10، 2022، در میخانه بارو در دهکده غربی منهتن.

آقای. کرین، 35 ساله، بنیانگذار Retrievables است، یک تجارت فناوری که شرکت‌هایی را که با حساب‌های معوق سروکار دارند به شرکت‌های جمع‌آوری متصل می‌کند. وقتی او و خانم لیورمن همسان بود، او در شهر لانگ آیلند زندگی می کرد، جایی که در سال 2019 با دوست دختری از زادگاهش روچستر، نیویورک نقل مکان کرد، پس از جدایی آنها در سال 2021، او نیز به گروهی از برنامه های دوستیابی پیوست.

با این حال، تجربه او کاملاً متفاوت از خانم بود. لیورمن. او بیشتر زنانی را که به صورت آنلاین ملاقات می کرد دوست داشت. او گفت: “من خیلی قرار گذاشتم و کاملاً آن را دوست داشتم.” از بیرون رفتن و ملاقات با مردم و آشنایی با مؤسسات مختلف در سطح شهر لذت بردم.»

ام‌اس. لیورمن بیش از چند قرار بد را تجربه کرده بود، از جمله یکی که در آن یک پیشخدمت مهربان در استیک‌خانه مورتون در میدان یونیون به او کمک کرد از در پشتی فرار کند. ام‌اس. لیورمن گفت که او “دختر مجرد کلیشه ای در شهر نیویورک بود که شب ها در وضعیت جنین گریه می کرد.”

در زمان ملاقات آن دو در بارو، پس از پنج روز پیام، آقای. کرین به طرف مقابل او و خانم قلاب شده بود. لیورمن تاسیس کرده بود. او گفت: «ما هر دو واقعاً در مسخره کردن مهارت داریم. با راشل، بعد از پنج دقیقه، پیام‌ها متوقف نشدند. ما داشتیم خیلی، زیاد، زیاد صحبت می‌کردیم – تا جایی که من کاملاً حواسم پرت شد و تنها چیزی که می‌توانستم به آن فکر کنم پیام بعدی بود.»

رفت و برگشت در بامبل خانم را ترک کرد. لیورمن آنقدر راحت است که بتواند یک ورودی جسورانه در بارو ایجاد کند. وقتی آقای کرین با در آغوش گرفتن و بوسیدن شما نزدیک شد، او با بازیگوشی او را کنار زد و نشست تا یک میخ تقلبی که افتاده بود را دوباره بچسباند. این امر حتی اندکی از خوش بینی او نسبت به زنی که او را برای نوشیدن آبجو در جایی که او به آن کافه غواصی مورد علاقه اش می نامید دعوت کرده بود، کم نکرد.

آنها سه شب بعدی را صرف آشنایی با یکدیگر در قرارهای پشت سر هم کردند. در پایان هفته آنها یک زوج عاشق شدند. آقای. جرثقیل بلافاصله سقوط کرد. ام‌اس. لیورمن به چند روز بیشتر نیاز داشت تا مطمئن شود بالاخره عشق به او رسیده است.

آقای. کرین پسر وسطی را در خانواده ای متشکل از سه برادر تنش تن و والدینشان هاوارد و لزلی کرین بزرگ کرد. قبل از تشکیل Retrievables در سال 2021، آقای. کرین StadiumPark را تأسیس کرد، برنامه‌ای که به کاربران کمک می‌کرد تا در ورزشگاه و پارکینگ ورزشگاه حرکت کنند. این اپلیکیشن که او هنگام نقل مکان به نیویورک آن را بست، در سال 2013، سه سال پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون با مدرک لیسانس در علوم مصرف، راه اندازی شد.

ام‌اس. لیورمن از زمانی که 10 ساله بود، با کسب و کار اپیلاسیون پا در خانه‌اش شروع به حک کردن مسیر کارآفرینی خود کرد. فراخوانی برای بهبود چهره توده ها ممکن است در DNA آنها باشد. بوستون گلوب در اعلامیه تولدش در سال 1988 به همین نکته اشاره کرد. خانم می گوید: «گفته شد که نوه کاترین هیندز بدون چین و چروک به دنیا آمد. لیورمن گفت.

ام‌اس. هیندز، مادربزرگ مادری او، که سال گذشته درگذشت، یکی از اولین مدارس معتبر زیبایی شناسی کشور، موسسه کاترین هیندز را در سال 1979 در مدفورد، ماساچوست، تأسیس کرد. ام‌اس. مادر لیورمن، آن هیندز، که در نیوتن زندگی می کند، رئیس و مدیر اجرایی موسسه است. او گفت که والدینش زمانی که او کودکی نوپا بود طلاق گرفتند اما دوستان خوبی باقی ماندند. اروین لیورمن و خانم نامادری لیورمن، نانسی لیورمن، که مانند یک مادر دوم است، نیز در نیوتن زندگی می کند. برادر و خواهر کوچکتر او در همان نزدیکی زندگی می کنند.

خانواده از خانم حمایت کردند. اولین تجارت لیورمن، سالن اپیلاسیون راشل، زمانی که او کلاس پنجمی بود با تهیه اولین کارت ویزیت خود. او گفت: “من آنها را به مردم دادم و به آنها گفتم که می توانند بیایند و پاهای خود را در خانه من واکس بزنند.” دو سال قبل، مادرش برای اولین بار صورت او را در اتاق نشیمن خانواده انجام داده بود. او گفت: “من همیشه می گویم که خیلی خوش شانس بودم که در صنعتی بزرگ شدم که لاستیک نمی فروخت یا چیز دیگری.” “به عنوان یک دختر کوچک، تماشای این زنان شگفت انگیز بود. مادربزرگم پیشگام بود.

پس از فارغ التحصیلی با مدرک لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تولین در سال 2007، خانم. لیورمن مدت کوتاهی به عنوان خریدار برای TJ Maxx کار کرد، سپس به زیبایی روی آورد. اولین کار او در نیویورک در Birchbox، یک شرکت نمونه محصول اشتراکی بود. زمانی که در سال 2017 شروع به جمع‌آوری سرمایه برای Glowbar کرد، رئیس بخش تجارت بصری و توسعه تجارت در Beautyblender بود، تامین‌کننده اسفنج‌های آرایش صورتی. مفهوم صورت 30 دقیقه ای که او برای Glowbar ایجاد کرد، راهی برای حل مشکلی بود که از آینه در آپارتمانش در وست ویلج به او خیره شده بود.

او گفت: «من در نیویورک فیشال انجام نمی‌دادم زیرا وقت نداشتم و نمی‌دانستم به چه کسی اعتماد کنم. سالن‌های ناخن و اسپاهای افراد مشهور و همه چیز در این بین مشغول انجام فیشور بودند. Glowbar که در سال 2019 افتتاح شد و اکنون شش مکان در نیویورک و کانکتیکات دارد، آنها را به طور انحصاری ارائه می دهد.

برای زوج های دیگر، یک غریزه کارآفرینی مشترک ممکن است برای پرواز جرقه ها کافی باشد. برای آقای جرثقیل، که فرعی بود. خانم بود روح لیورمن که قبل از اینکه در اولین قرار ملاقاتشان به خانه برود عاشقش شد. او گفت: دوست داشتن راشل آسان است. او جذاب و معتبر است و انگار هرگز غریبه‌ای را ندیده است.

ام‌اس. لیورمن احساس راحتی به سختی با آقای. جرثقیل. خانم می‌گوید: «من آدم قد بلندی هستم و توجه مردم را به خود جلب می‌کنم و با این همه بی‌تفاوتی وارد بار شده بودم. لیورمن که 5 فوت 10 ایستاده است. (قد آقای کرین 6 فوت است.) گروه دوستانی که به طور مرتب پس از قرارهای فاجعه بار در گذشته به نجات او می آمدند، از جمله همسایه اش اریکا توماس، به این موضوع اشاره کرده بودند که ممکن است مردان او را ترسناک ببینند. .

خانم “اما جرمی متفاوت بود.” توماس گفت. «اعتماد به نفس او اصلاً او را متزلزل نکرد. او می تواند خودش در اطراف او باشد. بلافاصله نور را در او دید.

در ژانویه 11، روز بعد از قرار ملاقات بارو، آقای. کرین در خانه اش در شهر لانگ آیلند برای او یک شام برانزینو درست کرد. در ژانویه 12، او را با یک ظرف مرغ تابه ای در دهکده غربی تطبیق داد. دو ماه بعد، زمانی که اجاره نامه اش تمام شد، به خانه او نقل مکان کرد، جایی که آنها هنوز در آنجا زندگی می کنند. آقای “من احساس خوبی نسبت به آن داشتم.” کرین گفت. احساس خطر نمی کرد.»

پیشنهاد او نیز خطری نداشت، زیرا خانم. لیورمن به او گفته بود که چگونه می‌خواهد این اتفاق بیفتد. او گفت: “من نمی خواستم دوستانم از بوته های پارک بیرون بیایند.” “من هیچ توجه اجباری نمی خواستم. من فقط می خواستم در رختخواب نامزد کنم، با اولین فنجان قهوه ام.»

آقای. کرین از آن دید منحرف نشد. در ساعت 7 صبح 4 ژوئن 2022، او یک انگشتر یک نفره زمرد و یک نامه عاشقانه به او داد. او در این نامه گفت: «به او گفتم که می‌دانم می‌خواهم برای همیشه با او باشم. به او گفتم که باعث می شود احساس رضایت و قدردانی و چالش در من ایجاد کند.”

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

ام‌اس. لیورمن و آقای. کرین در 18 مارس در منهتن در بنیاد هنر فرشته اورنسانز ازدواج کرد. خاخام دیوید گلفاند، از معبد اسرائیل در شهر نیویورک، مراسم سنتی یهودی را برای 225 مهمان برگزار کرد.

ام‌اس. لیورمن، با لباس عروسی ورا وانگ که از روی شانه بلند بود، توسط والدینش به سمت راهرو همراه شد و به سمت گلدسته ای با شکوفه های سفید پوشیده شد. آقای. کرین با یک لباس تاکسیدو کورنلیانی در آنجا توسط گروهی از نزدیکترین اعضای خانواده آنها محاصره شده بود. خاخام برای نشان دادن آغاز زندگی آنها به عنوان یک زوج متاهل، آنها را در یک شال عروسی پیچیده که از نسل های مختلف خانم سپری شده بود. خانواده لیورمن؛ بعداً از جامی که متعلق به آقا بود شراب خوردند. پدربزرگ کرین.

لحظه ای که خاخام گلفاند اعلام کرد آنها ازدواج کرده اند “جادویی” بود. لیورمن گفت. او گفت: «با دیدن همه عزیزانمان در آنجا برای هر دویمان، غرق قدردانی شدم.

در یک پذیرایی که در بنیاد نیز برگزار شد، روح شکرگزاری همچنان با او بود. خطاب به تمام مهمانان، خانم لیورمن گفت: “من اساساً به جرمی نگاه کردم و گفتم: “تو ارزش انتظار را داشتی.”


چه زمانی 18 مارس 2023

جایی که بنیاد هنر فرشته اورنسانز، نیویورک

Dewy I Do’s ام‌اس. روتین مراقبت از پوست در روز عروسی لیورمن ساده بود: او آب می خورد. او گفت: «تا آنجا که می‌توانستم نوشیدند تا هیدراته باشم. من به آرایشگرم اجازه دادم بقیه کارها را انجام دهد. پنج روز قبل، او یک روش Glowbar صورت و درمپلنینگ پوست را انجام داده بود.

بدون وقفه ام‌اس. توماس عروسی را “حماسه” نامید و در طول پذیرایی که گروه میلان 77 در آن حضور داشت، تمرین رقصید. او گفت: “زمین رقص همیشه پر بود.” ما هرگز رقصیدن را متوقف نکردیم. Betty Caterer لقمه های کوچکی را عرضه کرد.

کلاسیک نیویورک جشن آخر هفته این زوج شامل یک شام تمرینی در مؤسسه پاسترامی و ترشی منهتن Katz’s Delicatessen بود که به منظور جشن گرفتن شهری بود که آنها را گرد هم آورد. تشکیل می دهد. لیورمن، همچنین فرصتی بود تا با انرژی از صحنه دوستیابی نیویورک رهایی یابیم. او گفت: «ما صورتمان را از هم جدا کردیم.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما