(برعکس) انتقاد خواهر رونالدو توسط اریک تان

آلما اورو، خواهر کریستیانو رونالدو، کمپینی را علیه اریک تان، سرمربی منچستریونایتد در شبکه های اجتماعی راه اندازی کرد و او را به دلیل جایگزینی رونالدو در بازی روز یکشنبه یونایتد مقابل نیوکاسل سرزنش کرد.

در آن بازی برای دومین بار در این فصل، رونالدو در یک بازی لیگ برتر به میدان رفت اما پس از 70 دقیقه جای خود را به مارکوس راشفورد داد. خواهر کریستیانو که از این اتفاق عصبانی است در شبکه های اجتماعی از تن هاخ انتقاد کرد.

رابطه او و کریستیانو در این فصل زیر ذره بین بوده است. او حتی بیش از آنچه هوادارانش انتظار داشتند رونالدو را نیمکت نشین کرد و هر بار که به سوالات پاسخ می داد از آن دوری می کرد.

خواهر رونالدو تصویری از یک استوری اینستاگرام را با عنوان “Togjih arik tehn hakh bir cristiano ronaldo” به اشتراک گذاشت. آویرو در توضیح این عکس نوشت: خیلی دیر شده. خواهر رونالدو از دو ایموجی استفاده کرد که خشم و انزجار را فراگرفته بود تا نشان دهد تمام پل های پشت سر او در رابطه او با خودش از بین رفته است.

این اولین بار نیست که خواهر کریستیانو در شبکه های اجتماعی به خاطر حرف هایی که در رابطه با برادرش گفته می شود واکنش نشان می دهد. او چند روز پیش پس از انتقاداتی که از عملکرد رونالدو در تیم ملی مطرح شد، در پیام خود آنها را ناقدر دانست.

(برعکس) انتقاد خواهر رونالدو توسط اریک تان

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما