بهترین ابزار برای نوشتن رایگان و تولید محتوای متنی

از زمان معرفی هوش مصنوعی ChatGPT توسط OpenAI، انواع و اقسام کسب و کارها تحت تاثیر قرار گرفته اند و در موارد دیگر نظارت بر حذف برخی کسب و کارها توسط هوش مصنوعی تشدید شده است. با این حال، همیشه می توان حداقل دو جنبه مثبت و منفی را برای هر چیزی متصور شد، هوش مصنوعی ممکن است تعدادی از مشاغل را از بین ببرد. اما در مقابل مشاغل دیگری ایجاد می کند یا در برخی مشاغل شکل و شکل وظایف را تغییر می دهد.

در حال حاضر ابزارهای هوش مصنوعی مختلفی طراحی شده است که از میان آنها می توان به مولد یا برنامه نویس هوش مصنوعی، خلاصه نویس، مبدل عکس به ویدئو و … اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به بهترین ابزار برای نوشتن و تولید محتوای متنی بپردازیم.

نویسندگی یکی از مشاغلی است که در ابتدای معرفی هوش مصنوعی و چت ها بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری تصور می کردند که کار نوشتن و تولید محتوای متنی به دلیل وجود ابزارهای مختلف هوش مصنوعی به پایان رسیده است.

اما اکنون می بینیم که عدم وجود عناصر محتوای متنی انسانی واقعی در متون تولید شده توسط هوش مصنوعی و برخی ترفندها، شناخت محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را ممکن می سازد. بنابراین، شاید بهتر باشد که در مسیر پربارتری برای نظارت بر از دست دادن شغل قرار بگیرید و با انواع هوش مصنوعی و ابزارهایی که آنها در حوزه تخصصی خود ارائه می دهند آشنا شوید.

بهترین ابزار نوشتن

ابزارهای کمکی برای نوشتن و تولید محتوای متنی شامل طیف محدودی از ابزارها است که برخی از آنها را می توان به طور کامل برای پردازش ایده، نوشتن متن و مقاله استفاده کرد. بنابراین نحوه استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی به نیاز و خلاقیت شما بستگی دارد.

از طرفی ابزارهای تحلیلی مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که در آینده به آنها خواهیم پرداخت. در حال حاضر ابزارهای تحلیلی مرتبط با تولید محتوای متنی مانند Google Trends گنجانده شده است که نمای کلی طیف وسیعی از موضوعات رایج را ارائه می دهد.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین ابزارهای دستیار نویسی و تولید محتوای متنی می پردازیم. توجه داشته باشید که رتبه بندی ابزارها در این مقاله بدون رتبه بندی انجام می شود و نشانه برتری آنها نخواهد بود.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما