& به شبکه های تلویزیونی هند نگاه کنید& & عمران خان می گوید پاکستان توسط رسانه های هندی مورد تمسخر قرار می گیرد اخبار جهان

اسلام آباد: عمران خان، رئیس تحریک انصاف پاکستان و نخست‌وزیر سابق پاکستان، روز شنبه گفت که همانطور که پاکستان در حال حرکت است، شبکه‌های تلویزیونی هند پاکستان را مسخره می‌کنند و با خوشحالی اعلام می‌کنند که چگونه کشور به سمت ویرانی پیش می‌رود. عمران خان، رئیس حزب تحریک انصاف، در یک گردهمایی برای اسعال صواب از زیل شاه سخنرانی می کرد و در آنجا مدعی شد که رهبران کنونی دارایی های عظیمی در پاکستان و خارج از کشور دارند و آنها به مردم پاکستان اهمیت نمی دهند. وی گفت که پاکستان حکومت قانون ندارد و اینطور که کشور پیش می رود، فرزندان پاکستان آینده ای ندارند.

“آنگونه که آنها با ملت رفتار می کنند، هیچ آینده ای برای شما و فرزندان شما وجود ندارد. پاکستان نمی تواند اینگونه اجرا شود، فقط به کانال های تلویزیونی هند نگاه کنید. آنها چگونه وضعیت پاکستان را مسخره می کنند. آنها (شبکه های هندی) اعلام می کنند. عمران خان گفت: خوشحالم که پاکستان به سمت نابودی حرکت می کند.

او همچنین گفت که در زمان استقلال، هندی ها پاکستان را مسخره می کردند که نمی تواند زنده بماند و به زودی دوباره به هند ادغام می شود. او پرسید که پاکستان در زمان تشکیل با چه خطری مواجه بود؟ “پاکستان در زمان تشکیل با چه خطری روبرو بود؟ رهبران هند می گفتند که آنها نمی توانند زنده بمانند و دوباره در ما حل می شوند. چرا امنیت خود را تقویت کردیم؟ چرا ارتش خود را تقویت کردیم؟ ما گرسنه ماندیم تا ارتش را تغذیه کنید. آن ارتش نقش مهمی ایفا کرد و ما را نجات داد. آنها به ما اعتماد کردند. آنها از ما محافظت کردند.”

عمران خان گفت: “پاکستان به این دلیل تشکیل شد که ما می‌خواستیم یک ملت مستقل باشیم. ما می‌خواستیم کشوری باشیم که حکومت قانون داشته باشد. ما همه چیز داریم جز حکومت قانون. کشتن زیله شاه دلیل آن است.”

عمران خان پس از قتل ادعایی علی بلال، ملقب به زیله شاه، دولت پاکستان را مورد انتقاد قرار داد. اکسپرس تریبون گزارش داد که کشور روز چهارشنبه پس از انتشار تصاویر وحشتناکی از جسد کارگر تحریک انصاف پاکستان، علی بلال، ملقب به زیله شاه، در لاهور در شبکه های اجتماعی شوکه شد. تجمعات برای راه اندازی کمپین انتخاباتی وی لغو شد. به زودی «زیله شاه»، «علی بلال» و «بلک ویگو» در توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی ترند شدند. به زودی، جزئیات بیشتر و بیشتری از مرگ بلال منتشر شد، از جمله فیلم مدار بسته تلویزیونی (CCTV) از یک وسیله نقلیه شخصی 4X4، که می توان آن را مشاهده کرد که بلال را در بیمارستانی که در آنجا مرگ وی اعلام شد، رها شد.

بر اساس گزارش کالبدشکافی، بدن مقتول 26 اثر شکنجه داشت. عمران خان، رئیس حزب تحریک انصاف، سپس ویدئویی از بردن بلال در ون پلیس به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که وی در بازداشت پلیس کشته شده است.

«این ویدیو به وضوح نشان می‌دهد که علی بلال، که با محبت زیله‌شاه نیز نامیده می‌شود، هنگام بردن به آنجا زنده بوده است [the] ایستگاه پلیس. نخست وزیر سابق در توییتی نوشت: بنابراین او در حالی که در بازداشت پلیس بود کشته شد.

بر اساس این گزارش، حزب تحریک انصاف ادعا کرد که علی بلال، کارگر حزب، پس از سرکوب کارگران حزب و حامیان معترض در نزدیکی محل اقامت عمران خان، رئیس حزب تحریک انصاف، در اوایل این هفته، در اثر خشونت و شکنجه پلیس جان باخت. محسن نقوی اتهامات مربوط به دستور دادن به پلیس پنجاب برای اقدام علیه کارگران تحریک انصاف را رد کرد. او گفت که IGP پنجاب با پدر علی بلال ملاقات خواهد کرد و دولت پنجاب به وارثان قربانی کمک مالی خواهد کرد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما