بیبی رز با نیت موسیقی می نویسد، «نه در جعبه»

او همچنین تصمیم گرفت جلسات ضبط را در نشویل امتحان کند و به موارد مورد علاقه کانتری مانند نسخه ری چارلز از “Georgia on My Mind” و “Jolene” دالی پارتون اشاره کرد: “من فقط می خواستم برگردم و اصول یک آهنگ عالی را مطالعه کنم.”

او در لس آنجلس در Revival at the Complex، استودیویی که توسط Earth, Wind & Fire ساخته شده بود، ضبط کرد. این دستگاه دارای تجهیزات آنالوگ قدیمی است، از جمله یک واحد reverb نادر دهه 1970 که او به ویژه به آن علاقه داشت، که در دوران اوج خود توسط Fleetwood Mac نیز استفاده می شد. فلپس، یکی از تهیه کنندگان او گفت: «او بسیار تکنیکی است. “او همه پلاگین ها را یاد می گیرد، هر چیزی که برای اجرا مهم است. شما واقعاً از این که چقدر او در مورد سرپرستی یا ساختن تجربه ای که به شما می دهد دقیق است شگفت زده خواهید شد.”

آهنگ‌هایی که بیبی رز برای «Through and Through» انتخاب کرد، روایتی واضح را نشان می‌دهد: جدایی بی‌میل و متعاقب آن ویرانی، پرتاب جدیدی که در یک باشگاه شروع می‌شود، یک بررسی واقعی واقعیت و تحقق – در «Stop the Bleeding»، آلبوم بدی است. اوج عاطفی – اینکه او در “چرخه خرابکاری” است که باید از آن فراتر رود.

صدای خالی از سکنه آلبوم – فوری اما پژواک، که از دیجیتالی بودن خودداری می کند – انتخاب دقیقی بود. بیبی رز می‌گوید: «سونیک‌هایی که من به آن‌ها می‌روم بسیار اثیری هستند، زیرا من فقط همین انرژی ناچیز را می‌خواهم. “من دوست دارم به دوران طلایی دورانی که تمایل زیادی به گوش دادن به آنها دارم پل بزنم – دهه 70، 80، 60 – و سپس بفهمم کجا هستیم، چقدر چیزها رشد کرده اند، و چقدر خودمختاری داریم. این روزها.”

به‌جای نمونه‌ها و برنامه‌نویسی، این آلبوم عمدتاً بر سازهای دست‌نوازی تکیه می‌کند، با آهنگ‌هایی که اغلب از موسیقی‌های استودیویی بیرون آمده‌اند. اما بیبی رز آنالوگ یا دیجیتال مصمم است که عقب نماند. او می‌گوید: «وقتی بچه بودم، بدترین نصیحت را به من می‌گفتند، و آن این است که باید وانمود کنی چیزی هستی که نمی‌خواهی از آن در بیاوری. و سپس وقتی آن را درست کردید، می توانید مانند یک اسب تروا بیرون بیایید.

او افزود: “اما من همیشه این درخواست ذاتی را داشتم که در نوشتن خود بسیار آسیب پذیر و احشایی باشم.” “و بنابراین من این کار را نه تنها به این دلیل انجام می دهم که در من است، بلکه به من نشان می دهد که شما در حال ساختن آن هستید، شما با انجام آن با مردم ارتباط برقرار می کنید. تو انجام می دهی.»

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما