بیت کوین نیز بالای 17000 دلار بازگشت

قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه با 9 درصد افزایش به 17967 دلار و 53 سنت رسید.

به گزارش سی ان ان، در حالی که سرمایه گذاران در حال بررسی اطلاعات تورم در آمریکا هستند و صرافی آفتیکس ادامه دارد، فروش گسترده ارزهای مجازی به حالت تعلیق درآمده است که از روز پنجشنبه ارزش این ارزها را افزایش داده است.

قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه با 9 درصد افزایش به 17967 دلار و 53 سنت رسید. آتر نیز با 13 درصد افزایش به 1325 دلار و 78 سنت معامله می شود.

این افزایش قیمت ارزهای مجازی همزمان با انتشار خبر تورم در آمریکا و کاهش غیرمنتظره آن صورت گرفت. به این ترتیب سرمایه گذاران امیدوارند که فشار تورمی کاهش یابد و ترس از رکود پایان یابد.

همبستگی مستقیم بیت کوین با بازار سهام در پایان سپتامبر به بالاترین حد خود رسید، اما یک ماه است که روند نزولی داشته است. پس از انتشار گزارش نرخ تورم در آمریکا، بازار سهام نیز افزایش یافته است.

ادامه مطلب

افزایش قیمت بیت کوین در ماه جاری به دنبال کاهش قیمت در ماه جاری خواهد بود

بازده بیت کوین بیش از 20 هزار دلار است

تحلیلگران بر این باورند که جامعه به سمت آینده ای غیرمتمرکز حرکت می کند و فناوری بلاک چین در این شرایط بسیار مفید است.

از سوی دیگر افزایش قیمت ارزهای مجازی با بحران صرافی آفتیکس همزمان شده و احتمال سرایت مشکلات این صرافی به بازار ارزهای مجازی وجود دارد. بیت کوین روز چهارشنبه دو برابر کاهش 24 درصدی را ثبت کرد و در آخرین ساعات همین روز به کمترین میزان یعنی 15558 دلار رسید. همچنین آتار طی دو روز 32 درصد از ارزش خود را از دست داد.

با وجود افزایش مجدد قیمت بیت کوین، ارزش این ارز نسبت به اوج خود در یک سال گذشته تقریباً 70 درصد کاهش یافته است.

در میان سایر ارزهای مجازی، سولانا که از رسوایی AFTIAX به شدت ضربه خورد، 30 درصد افزایش قیمت داشت. ارزش این ارز طی هفته گذشته تقریباً 70 درصد کاهش یافته بود. حتی ارزش AFTTI، ارز مجازی AFTAX نیز 21 درصد افزایش یافته است در حالی که در یک هفته 140 درصد کاهش یافته است.

مدیرعامل آفتکس در قبال چالش های این صرافی سکوت خود را شکست و از سرمایه گذاران و صنعت ارز مجازی به دلیل شکست خود در بحران نقدینگی عذرخواهی کرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما