تطبیق پذیری در بسته بندی دست ساز در کنیا

من نمی‌خواهم به آمریکایی‌ها بگویم چگونه این لباس‌ها را بپوشند، می‌خواهم آنها به من بگویند.»

اینگونه بود که ایمان عبدالمجید، مدل شیک پوشی که در پایتخت های مد جهان با نام کوچکش شناخته می شود، معرفی خود را از روکش آفریقایی به نام کیکوی به پایان رساند. پارچه مسطحی به عرض یک گز و طول آن دو گز، از پنبه دست باف در نوارها و نقش های مختلف ساخته شده است. ایمان معتقد است کیکوی که قرن‌ها در آفریقا پوشیده می‌شود، می‌تواند افزودنی مفید برای کمد لباس‌های تابستانی برای پوشیدن در تعطیلات آخر هفته، خانه یا ساحل باشد.

ایمان گفت: “رویای من بود که آن را به ایالات متحده بیاورم.” دوستان راه‌های دیگری را برای بستن آن نشان دادند – پارچه را دوبرابر کردند تا دامن کوتاهی را روی لباس مایو تشکیل دهند، آن را مانند سارافون به یک طرف بپوشانند و حتی روی سر را ببندند. او افزود که می توان از آن به عنوان پرتاب مبلمان یا حوله ساحلی نیز استفاده کرد. بیش از 100 الگو

این معرفی در نمایشگاه گروه طراحی اکو انجام شد که کیکوی ها را از کنیا وارد کرده و به فروشگاه های آمریکایی می فروشند. دوروتی رابرتز، رئیس اکو گفت که بیش از 100 الگو در دسترس است. قیمت 40 دلار است و تحویل در ماه مارس آغاز خواهد شد.

از جمله کسانی که در اولین کار ایمان شرکت کردند، کالوین کلاین، بورلی جانسون و دالما از دنیای مد و روبرتا فلک، مایلز دیویس، نیکلاس اشفورد و والری سیمپسون از دنیای موسیقی بودند. پیتر بیرد، عکاسی که 10 سال پیش او را در دانشگاه نایروبی در کنیا کشف کرد، نیز آنجا بود.

آقای دکتر گفت: «من نمی‌دانم این هیاهو برای چیست. ریش. “من سال هاست که کیکوی می پوشم.”

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت

تماس با ما