تی شرت خنده دار اردک لیونل مسی

لیونل مسی بهترین فوتبالیست جهان و همچنین کسی است که همیشه خبرساز در زمینه مد و لباس بوده است. او با استایل های متفاوتی که در مراسم توپ طلا ظاهر شد، توجه ها را به خود جلب کرد و نشان داد که می تواند با لباس هایش توجه فوتبالدوستان را به خود جلب کند، مانند پیراهنی که هنگام ورود به میامی برای پیوستن به اردوی تیم ملی آرژانتین به تن داشت. آرژانتین قرار است دو بازی دوستانه مقابل هندوراس و جامائیکا برگزار کند.

پیراهنی که این بار پوشیدید سفید، آستین کوتاه، یقه گرد و برش متوسط ​​است. پارچه پنبه ای نرم. او با نقاشی یک اردک روی سینه اش اما همین پیراهن فقط روی بدنش دیده می شد، سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد.

در وب سایت رسمی لویی ویتون، این پیراهن “Duck Jacquard Intarsia” نام دارد و توسط شخصی در ژاپن طراحی شده است. لباسی که با آن ظاهر شد فوق العاده انحصاری است و بخشی از آن برای کلیک و خرید در سایت فعال نمی باشد. یک پیام وجود دارد که می گوید “برای اطلاعات تماس بگیرید”. یعنی در حال حاضر هیچ پیراهنی ندارند پس باید دوباره با فروشنده تماس بگیرند.

در پورتال Stock X، مرجع بازاریابی آنلاین این محصولات، قیمت این پیراهن یا تی شرت Louis Vuitton 1288 دلار است. پس از دیده شدن با آن پیراهن، سایت به دلیل واردات ذکر شده و درخواست های زیاد، فروشنده این تی شرت را کشف کرد.

منبع: خبر

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما