خرید ملابس تیمی ایران 2022 ب کینت تیم‌های کاهرمان جهان

فرارو- خرید لباس های تیم ملی ایران 2022 کمتر از 24 ساعت پس از مراسم رونمایی در سایت سازنده رسمی با قیمت دو میلیون و 400 هزار تومان امکان پذیر است. نمونه های غیر اصلی که معلوم نیست کجا و به چه شکل از نمونه اصلی کپی شده اند با قیمت 300 تا 400 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از سایت ها هر دو رنگ لباس را می فروشند. سفید و قرمز. همچنین مشتری با هزینه ای حدود 50 هزار تومان مجاز است نام و شماره دلخواه خود را در پشت پیراهن چاپ کند.

شماره یک | خرید ملابس تیم ملی ایران 2022 از سایت رسمی دو میلیون و 400 هزار تومان قیمت دارد. قیمت دلار بر اساس آخرین قیمت های اعلام شده در بازار 34 هزار و 500 تومان است و این بدان معناست که ارزش دلاری لباس ها از سوی شرکت سازنده حدود 70 دلار تعیین شده است. برندهای آدیداس و نایک به عنوان تولید کننده تیم های مطرحی مانند آلمان، اسپانیا و برزیل قیمت لباس های نسخه پلیر خود را حدود 100 تا 120 تعیین می کنند، اما معمولاً نسخه خاصی به نام فن را نیز تولید می کنند که قیمت آن به حدودی می رسد. 60 تا 70 دلار نسخه بازیکن لباس دقیقاً همان لباسی است که در زمین مسابقه می بینید، اما نسخه هوادار لباس برای تماشاگران یا فوتبالدوستانی تولید شده است که نمی خواهند زیاد دور بزنند.

شماره دو | پیراهن تیم ملی ایران 2022 فقط در نسخه هوادار از سازنده رسمی در سایت موجود است. جنس لباس پلی استر بوده و در لبه های آن از تکنولوژی Cool Max استفاده شده است. به این معنی که هر دو طرف لباس حالت مشبکی دارد تا هوا راحتتر وارد و خارج شود. لباس تیم ملی ایران 2022 در شش سایز کوچک، متوسط، بزرگ، ایکس لارج، دو ایکس لارج و سه سایز ایکس لارج موجود است. دور بازو و دور گردن نیز نواری از کشبافت به شکل پرچم سه رنگ ایران نمایان است. لباس ها را در دمای حداکثر 30 درجه سانتیگراد طبق توصیه سازنده بشویید.

نوبو سه | لباس تیم ملی ایران 2022 در سایت رسمی شرکت سازنده و سایر محصولات هواداران به فروش می رسد. در صفحه اول سایت سه بنر قابل مشاهده است. یکی از آنها از همکاری برند تولید کننده با فدراسیون فوتبال و حمایت تیم ملی در جام جهانی قطر خبر می دهد. آدرس دوم در یک سایت اینترنتی اعلام شده است تا علاقه مندان ایرانی خارج از کشور برای سفارش لباس به آنجا مراجعه کنند. این سایت حداقل با IP داخلی باز نیست. بنر سوم به فروش پوشاک تیم ملی فوتبال اختصاص دارد که با کلیک بر روی آن به صفحه دیگری شامل سه محصول هدایت می شوید. تی شرت تیم ملی ایران 2022 با عنوان اصلی و قیمت دو میلیون و 400 هزار تومان، شال بادبزن با قیمت 75 هزار تومان و کلاه هوادار آبی با لوگوی تیم ملی ایران به قیمت حدود 100 هزار تومان. یعنی اگر قصد رفتن به ورزشگاه را دارید و هر سه محصول را می خواهید، باید دو میلیون و 574 هزار تومان برای خرید آنها بپردازید.

خرید ملابس تیمی ایران 2022 ب کینت تیم‌های کاهرمان جهانآدیداس و نایک لباس هواداران تیم های آلمانی، اسپانیایی و برزیلی را با قیمت 60 تا 70 دلار می فروشند.

عدد لباس تیم ملی ایران پیش از این توسط این برند و تولید کننده عرضه شده بود. نسخه پیراهن هوادار قبلی که به همین صورت چاپ شده بود و در بازی های دوستانه اخیر مورد استفاده قرار گرفت، در سایت رسمی به قیمت 370 هزار تومان به فروش رسید. در صفحه مخصوص لباس هم تعداد فروشنده ها را اعلام می کنند. 2، 3 ساعت بعد از شروع ارائه رسمی ادعا می کنند که 3 نسخه فروخته شده است.

شماره پنج | لباس اصلی تیم ملی 2022 ایران را از سایت تولید کننده رسمی ایران خریداری کنید و قیمت آن 2 میلیون و 400 هزار تومان است. به همین دلیل احتمالا شاهد بازار کپی برداری شده توسط فروشندگان مختلف خواهیم بود. هرگز معلوم نیست اکثر این فروشندگان محصولات خود را در کجا، در چه شرایطی و با چه سطح کیفی تولید می کنند، اما شانس با قیمت پایین به نفع آنهاست و موفق می شوند مشتریان زیادی را برای خود به دست آورند. برخی از آنها فروشگاه اینترنتی هم دارند و مدعی هستند که می توانند در عرض سه روز پیراهن را با شماره و نام چاپی به قیمت 300 تا 400 هزار تومان تحویل دهند. در بازار محصولات کپی و غیر اصل هستند، لباس بقیه تیم های ملی حاضر در جام جهانی قطر نیز یافت می شود. از تیم ملی انگلیس، آلمان، آرژانتین، اسپانیا، فرانسه، پرتغال و برزیل گرفته تا تیم ملی آمریکا، بلژیک، ژاپن، اکوادور، سنگال، تونس، کاستاریکا، کانادا، مراکش، صربستان، کرواسی، کامرون، غنا و کره جنوبی. قیمت این لباس ها حدود 300 تا 350 هزار تومان است.

شماره 6 | خرید ملابس تیم ملی ایران 2022، از کارشنبه 18 آبان روی سیت تولید رسمی آغاز شد. قیمت نسخه فن دو میلیون و 400 هزار تومان است اما با کمی جست و جوی اینترنتی می توان فروشنده ای را پیدا کرد که ادعا می کند نسخه پلیر آن را حداقل دو میلیون و 900 هزار تومان می فروشد. قیمت نسخه تایلندی (!) 1 میلیون و 140 هزار تومان تعیین شده و نسخه فن دار با قیمت حدود 400 هزار تومان نیز موجود است. از الان تا شروع جام جهانی باید منتظر چنین ادعاهایی باشیم. حتی ممکن است در بین آنها غیر از نسخه فروشنده که اصل یا کپی نیست، به فکر کلاهبرداری دیگری نیز باشند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت

تماس با ما