دادگاه در نیمه های شب برگزار شد

برادر سپیده ریشنو اعلام کرد که به جای وثیقه بازداشت می شود.

برادر سپیده ریشنو در توییتر نوشت: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات خواهرم سپیده ریشنو علنی برگزار شد و تصمیم به بازداشت موقت و قرار وثیقه صادر شد.

وکیل متهم سپیده ریشنو از صدور قرار بازداشت موقت و صدور قرار وثیقه به وی خبر داد.

به گزارش اسنا، نعیم رضا نظامی چهارمحالی در این باره گفت: اولین جلسه رسیدگی به اتهامات موکلم برگزار و قرار بازداشت موقت وی به قرار وثیقه تغییر یافت.

نهم اسفندماه امسال، مرکز رسانه های قوه قضائیه از صدور و انتشار کیفرخواست برای «سپیده رشنو» به اتهام اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کیشور خبر داد.

حجت الاسلام افشاری، رئیس شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی تهران با اشاره به برگزاری جلسه شفاف سازی اتهامات واهی و با عنایت به کیفرخواست صادره و ارجاع پرونده به این شعبه گفت: : زندان احضار و در شعبه مذکور تجدیدنظرخواهی از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران به وی ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: متهم از مصلحت پرونده، اتهامات و اتهاماتی که مربوط به تجمع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور از طریق ارتباط با افراد بیگانه و فعالیت تبلیغی علیه است، مطلع بوده است. جمهوری اسلامی و تشویق مردم به فساد و فحشا دفاع از خود بنا به مصلحت دادگاه صادره آمادگی لازم را جهت استماع در جلسه رسیدگی به عمل آورد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم