دربي كرمان ما را هم شوكه كرد ما را هم شوكة

کد خبر : 1922666 |
02 اردیبهشت 1402 ساعت 23:49 |
8K بازدید |

6
نقطه نظر

جهرمی: کاندیدا مشکل حل می شود.

سرپرست تیم فوتبال خانم کرمان گفت: قطعا از حضور هواداران استقبال می کنیم و امیدواریم این مشکل برای حضور هواداران برطرف شود.

دربي كرمان ما را هم شوكه كرد ما را هم شوكة

به گزارش “ورزش سه”، حجت جهرمی سرپرست تیم فوتبال دوشیزه کرمان درباره محرومیت از حضور تماشاگران در دربی کرمان مقابل خانم رفسنجان گفت: باشگاه خانم کرمان به هیچ وجه در این تصمیم دخیل نبود. و قانون برای هواداران باشگاه دوشیزه کرمان نیست.» در رفسنجان با ارسال یک هوادار اطلاعیه ای صادر شد مبنی بر اینکه با این تصمیم هواداران ما هم از محرومیت از حضور در ورزشگاه شوکه شده اند. باشگاه ما نیز امیدوار است این مشکل را حل کند.

جهرمی افزود: بر خلاف این موضوع که این تصمیم تنها منوط به اتفاقات پرسپولیس در شهرستان است، اما این موضوع صحیح نیست. از آنجایی که اتفاقات مشابهی در بازی پرسپولیس در رفسنجان نیز رخ داد، تیم فوتبال شهرستان رفسنجان نیز توضیحات مفصلی در مورد این اتفاقات در رسانه ها منتشر کرد و درست نیست که این تصمیم را صرفا به دلیل بازی دوشیزه کرمان و پرسپولیس عنوان کنیم.

جهرمی افزود: به نظر می رسد این تصمیم بر اساس مشکلات زیرساختی در ورزشگاه های استان کرمان گرفته شده است و منتظر تصمیم نهایی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه های استان کرمان هستیم و امیدواریم بهترین تصمیم اتخاذ شود. در این راستا ساخته می شود تا فوتبالدوستان و تیم های استان از این موضوع متضرر نشوند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما