دستیار دوربین؛ جدیدترین اپلیکیشن سامسونگ برای استفاده بهینه از دوربین گوشی

فرارو- سامسونگ اخیرا اپلیکیشن جدیدی به نام Camera Assistant راه اندازی کرده است که برای گوشی های هوشمند گلکسی توزیع شده است. برنامه جدید بخشی از مجموعه برنامه های شخصی سازی Good Lock شرکتی است که هدف آن بهبود تجربه کاربر است.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، این غول فناوری کره جنوبی اپلیکیشن جدید Camera Assistant را با هدف ارائه امکانات پیشرفته در حین استفاده از دوربین گوشی گلکسی منتشر کرده است. این نرم افزار به بهبود شخصی سازی کاربران با حالت دوربین خودکار کمک می کند.

علاوه بر این، این برنامه به کاربران امکان فعال یا غیرفعال کردن خودکار HDR را نیز می دهد. جدای از این، کاربران گوشی‌های گلکسی می‌توانند هنگام عکاسی از سوژه‌هایی که دور از کاربر هستند، بافت تصویر صاف و حتی تعویض خودکار لنز را تجربه کنند.

شایان ذکر است که برنامه جدید Camera Assistant به شما امکان می دهد حتی در هنگام استفاده از حالت عکس نیز فیلم بگیرید. کاربران حتی می توانند دکمه شاتر را برای شروع ضبط نگه دارند. یکی از مهم ترین قابلیت هایی که به Camera Assistant اضافه شده، گزینه Quick Shot است که به شما امکان می دهد تاری حرکت را در عکس ها کاهش دهید.

البته سامسونگ اعلام کرد که ممکن است با استفاده از این قابلیت، کیفیت برخی از تصاویر کمی کاهش یابد. با این حال، همچنین باید به گرفتن سوژه‌های متحرک سریع مانند حیوانات خانگی کمک کند.

با استفاده از این برنامه جدید نیازی به آپدیت ندارید زیرا در اصل تعدادی گزینه جدید در تنظیمات دوربین گوشی گلکسی فعال می کند که کاربران می توانند با توجه به نیاز خود آنها را تغییر دهند. از هم اکنون، این برنامه در مناطقی مانند هند، کره جنوبی و برخی بازارهای دیگر از طریق فروشگاه گلکسی در دسترس است.

علاقه مندان می توانند این اپلیکیشن را برای سامسونگ جدید دانلود کنند. اینجا کلیک

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت

تماس با ما