رالف لورن در کالیفرنیا خواب می‌بیند

سان مارینو، کالیفرنیا – نقطه قوت رالف لورن – چیزی که شرکت تمام آمریکایی را به مدت 55 سال حفظ کرده است – ساختن جهان است. یا بهتر بگوییم ساختن دنیاها.

هر برند زیر چتر این شرکت، نمایانگر دنیای زیبایی‌شناختی متفاوتی است: یک سالن وسترن (دوبل RL)، مدار اجتماعی همپتونز (برچسب بنفش)، یک چهارخانه قدیمی دانشگاهی که با دانشجویان سال اول هجوم می‌آورد (پولو رالف لورن).

شاید به این دلیل است که رالف لورن، مرد، اولین نمایش مد خود را در کالیفرنیای جنوبی میزبانی کرد – یا به این دلیل که این رویداد به نمایش هر یک از این جهان های خاص اختصاص داشت – اما در پنجشنبه شب، تصور 83- آسان بود. طراح یک ساله متولد برانکس در نقش شخصیتی شبیه والت دیزنی، در حال ساخت یک پارک موضوعی از فانتزی‌هایی است که از زمانی که او در سال 1967 فروش کراوات پولو را به فروشگاه‌های بزرگ آغاز کرد، در ذهنش زندگی می‌کرد. (هالیوود قدیم به یک سافاری می رود؛ تفنگچی ها به یک جشن می روند) بدون اینکه هیچ گاه تعهدی به یکی از آنها داشته باشند.

آقای. فانتزی های لورن هر بار که از فروشگاه او در عمارت در خیابان مدیسون بازدید می کنید یا در رستوران های مملو از افراد مشهور او رزرو می کنید، آشکار می شود. (و افراد مشهور نقش اساسی در ساختن دنیای او دارند.)

در اینجا نحوه تجلی آن خیالات در روز پنجشنبه در سن مارینو، کالیفرنیا، نزدیک پاسادنا آمده است:

5:57 بعد از ظهر قطاری از گاری‌های گلف مهمانان را از یک پارکینگ به گالری هنری هانتینگتون می‌برد، ساختمانی در عصر طلایی که در سال 1905 توسط یک سرمایه‌دار راه‌آهن که زمانی با همسرش در آنجا زندگی می‌کرد (که قبلاً عمه‌اش بود تا عمویش، یک سرمایه‌دار راه‌آهن دیگر، در آنجا زندگی می‌کرد. ، درگذشت – یک داستان عاشقانه کلاسیک کالیفرنیا).

با ورود حاضران، جان لجند خواننده را می‌توان دید که در حال عکس گرفتن در مقابل عمارت Beaux-Arts با یک ژاکت بلند مشکی به سبک خال‌خالی است. در ایوان نزدیک، سیلوستر استالونه در حالی که یک ویدیو سلفی می گیرد، در بار می چرخد، که دو دخترش را سرگرم می کند (آنها میزبان پادکستی به نام «Unwaxed» درباره افراد 20 ساله هستند)، قبل از اینکه به میلا کونیس سلام کند و اشتون کوچر.

6:16 بعد از ظهر برندهای مد چند سال گذشته را با استقبال از ستاره های TikTok گذرانده اند، اما به نظر می رسد هنوز نقش آنها در نمایشگاه ها گیج کننده است. آن‌ها مهمان‌های VIP هستند – لباس‌هایی که برای شب قرض داده‌اند یا به آنها داده می‌شود، با خدمات آرایشی و آرایشی پولی – اما در حالت ایده‌آل، انتظار می‌رود دستگاه‌های محتوا نیز تولید شوند.

برای یکی از آنها، امیلی ماریکو، این دومین نمایش باند اوست و او می‌گوید که مشتاق حضور بیشتر است. اولین او Mirror Palais، یک برند مورد علاقه ژنرال Z بود که چند هفته پیش در نیویورک به‌خاطر تاپ‌های کراپ فوق‌العاده‌اش معروف بود. خانم. ماریکو 30 ساله که برای اولین بار به دلیل گرم کردن مجدد ماهی قزل آلا و برنج در TikTok در فضای مجازی منتشر شد، از غذای خوک در یک پتو که توسط چندین مدل مرد به عنوان پیشخدمت به او پیشنهاد شده بود، رد کرد. او توضیح می دهد: “من تمام این برق لب را دارم.”

ساعت 6:35 بعد از ظهر میهمانان به آرامی به سمت صندلی‌های تراس خود جمع می‌شوند، صندلی‌هایی که با ملحفه‌ها و بالش‌های رالف لورن هوم، شفاف و سفید با تزئینات مشکی پوشانده شده‌اند. این نمایش برای ساعت 6:30 بعد از ظهر برنامه ریزی شده بود، که در زمان مد روز معمولاً به معنای حدوداً 7 است، اگرچه زمانی که نور غروب آفتاب در میان باشد، سریع بودن اهمیت بیشتری دارد.

برای لحظه‌ای کوتاه، کول اسپروس دل‌باز سابق را که سر تا پا مشکی پوشیده و دوربین بزرگی به دور گردنش می‌پوشد، با یک عکاس رسمی نمایش اشتباه می‌کنم (که معمولاً سر تا پا سیاه می‌پوشد و دوربین‌های بزرگ اطراف آن را می‌پوشد. گردن آنها). بن افلک و جنیفر لوپز در حالی که کاملاً مشکی پوشیده‌اند با جارو می‌روند و روی صندلی‌های خود می‌نشینند – با این حال غیرممکن است که به‌جز بن افلک و جنیفر لوپز اشتباه کنیم.

ساعت 6:45 بعد از ظهر نمایش با مجموعه‌ای از مدل‌های متنوع سنی او و او آغاز می‌شود که تجسم گاوچران‌های ناز (او) و دلال‌های قدیمی سانتافه (او) هستند. آنها آقای می پوشند. خط تولید دوبل RL لورن با الهام از لباس‌های کار، با نوارهایی مانند کراوات، جلیقه‌های دکمه‌دار و کشباف‌های کمربند الهام‌گرفته از پتوهای بومی آمریکایی. آنها چشمان خود را با مهمانان قفل می کنند، یا با دود سکسی یا لبخند شیرین. آنها شبیه ثروتمندترین مهمانان پارک “وست ورلد” شبکه HBO هستند – فکری که شاید به خاطر اینکه جیمز مارسدن، بازیگر “وست ورلد” در یک ردیف دورتر نشسته است، به ذهن خطور کرد.

6:51 بعد از ظهر دسته‌ای از لباس‌های خنثی شیک – شورت‌های سفید شلواری که با کمربند قهوه‌ای بسته شده، با یقه‌پشتی به رنگ شنی پوشیده شده‌اند – روی جلد سیا از «California Dreaming» قرار می‌گیرند. واضح است که لورن این نمایش را عنوان کرده است.

با این حال، پس از آن، کمی میان‌آهنگ پاریسی وجود دارد که با رقص کاور فرانسوی آهنگ «همه در حال صحبت کردن» اثر هری نیلسون است. مدل ها تاپ سوتین با دامن های بلند و کلاه های سرمه ای و قرمز می پوشند. این خیلی «امیلی در پاریس» است که ستاره اش، لیلی کالینز، در کنار جیمز مارسدن نشسته است.

7:01 بعد از ظهر اوج با مدل هایی می رسد که به صورت جفت یا سه نفره روی باند فرودگاه راه می روند و دست در دست بچه هایی با لباس مستر می پوشند. خط کودکان لورن. (او قبلاً کودکان و بزرگسالان را در باند فرودگاه با هم ترکیب کرده است، از جمله در طول نمایش عجیب پنجاهمین سالگرد خود در پارک مرکزی.)

این‌ها بیشتر شبیه لباس‌هایی برای زندگی، طبقه‌بندی، صرف ناهار و ترک‌های مدرسه شیک هستند، نه صرفاً لباس پوشیدن برای ایفای نقش. لباس‌های چهارخانه و ژاکت‌های راه راه، کفش‌های کتانی با رنگ بلوک، آکسفورد راه‌راه و شلوار جین پریشان، لباس‌های چشم‌بند سفید ژولیده که با کتانی تکه‌کاری و چکمه‌های وسترن پوشیده می‌شوند. یکی از مدل‌های کودک سرکش، پنج‌های بالا می‌دهد و آن‌ها را برای جمعیت به هم می‌زند.

Angus Cloud بازیگر «Euphoria» هنگامی که یک ثانیه سکوت قبل از آخرین دور تشویق وجود دارد، فریاد می‌زند «آره» (مانند «ye-uh»). بعداً از روی صندلی بلند می‌شود، یک سیگار خاموش را داخل دهانش می‌کشد و از یک دستش برای گرفتن قوطی ردبول و با دست دیگرش برای احوالپرسی ویل ولش، سردبیر GQ استفاده می‌کند.

ساعت 7:12 بعد از ظهر در پایان نمایش، مدل ها روی پله های گالری هنری جمع می شوند. آقای. لورن نیز با لباسی بژ و سفید ظاهر می‌شود و تعظیم خود را به «من … من گفتم» اثر نیل دایموند می‌برد، آهنگی که درباره احساس سرگردانی بین زندگی در لس‌آنجلس و نیویورک – درباره ماندن و رفتن است.

یک سال پیش، آقای لورن سوالاتی در مورد اینکه آیا به این زودی برند خود را ترک خواهد کرد یا خیر را رد کرد. او در آن زمان گفت: “من دارم کار می کنم، قوی هستم، عاشق کاری هستم که انجام می دهم.”

چند ساعت بعد آقای لورن در یک شام که در باغ موزه برگزار می شود، دور می زند، صندلی خود را در کنار دایان کیتون در کلاه کاسه‌زنش ترک کرد. او با توجه من به تعداد نگاه‌هایی که ارائه می‌کند سرگرم می‌شود. بزرگترین شوهای مد معمولاً 60 تا 70 دارند. به من گفته شده بود که این نمایش بیش از 120 مدل دارد.

او می‌گوید: «خب، می‌خواستم مردم را منفجر کنم.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما