رقص عروس زیبای پاکستانی با بوله چودیا کارینا کاپور در ویدئوی ویروسی، تماشا کنید | Buzz News

دهلی نو: تماشای افرادی که در مراسم عروسی اجرا می کنند این روزها همیشه سرگرم کننده هستند. اخیراً با چندین ویدیو از پاکستان مواجه شده‌ایم که در آن مردم به اینترنت هجوم بردند و پس از اینکه اجرای رقص آنها به طرز دیوانه‌واری در رسانه‌های اجتماعی پخش شد، یک شبه احساساتی شدند. یک عروس پاکستانی اکنون با رقصش در مراسم عروسی خود محبوب اینترنت شده است. عروس باشکوه در حال رقصیدن با گروه دخترانه‌اش در «Bole Chudiyan» کارینا کاپور دیده می‌شود که قلب بینندگان را به دست آورده است.

این ویدئو ابتدا در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و اکنون در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز در حال پخش است. کاربر اینستاگرام @dancewedding.in با اشتراک‌گذاری این ویدیو نوشت: «رقص زیبای عروس در #مهندی او». کاربران اینترنت در هیبت کامل از زیبایی عروس بودند و نمی توانستند جلوی سرازیر شدن ظاهر عروس را بگیرند. برخی از آنها نیز داماد را “رفیق خوش شانس” خطاب کردند. جدیدترین ویدیوی رقص از عروسی پاکستانی مردم را در اینترنت از پا درآورده است. ویدیوی ویروسی زیر را ببینید:

صحبت از آهنگ “Bole Chudiyaan”، این آهنگ در ابتدا بر روی کارینا کاپور خان، هریتیک روشن، کاجول، شاهرخ خان، آمیتاب باچان و جایا باچان به تصویر کشیده شد. این آهنگ برگرفته از پرفروش‌ترین فیلم Kabhi Khushi Kabhi Gham در سال 2000 به کارگردانی کاران جوهر است.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما