سیلویا فاولز می خواهد ببیند بدون بسکتبال چه کسی می تواند باشد

برای سیلویا فاولز به نوعی خنده دار است که همه در مورد اینکه او اکنون که از WNBA بازنشسته شده است با زندگی خود چه کند.

همه، یعنی به جز او.

او جمعه، پنج روز پس از آخرین بازی خود با مینه‌سوتا لینکس، گفت: «بسکتبال قطعاً تمام شده است.

او نمی خواهد دوباره بازی کند. او گفت: «همین است»، و افزود که سال 2022 «سخت‌ترین فصل از نظر مصدومیت بود»، اگرچه او به طور عمومی چیز زیادی در مورد آن نگفت.

و او نمی خواهد مربیگری کند. او با خنده گفت: “نه جهنمی سخت برای من.”

ایده رفتن به صدا و سیما باعث شد فاولز 36 ساله “ببینیم”.

اما اگرچه او گفت “همه” می‌خواهند که او در بسکتبال بماند، او نیاز به استراحت داشت.

او گفت: “قطعاً می توانم بگویم که در حال حاضر نمی بینم که بسکتبال نقش مهمی در زندگی من داشته باشد.” “فقط می‌خواهم دور شوم و کمی صحبت کنم، زیرا این کاری است که مدت‌هاست انجام می‌دهم.

و اگر آن را از دست دادم، پس برمی گردم.

به نظر می رسد که بازی مطمئناً او را از دست خواهد داد. همانطور که فاولز گفت، او “همه چیز را به این ورزش داد.”

WNBA روز جمعه اعلام کرد که او برنده جایزه ورزشی کیم پروت به دلیل “رفتار اخلاقی، بازی جوانمردانه و درستکاری” شده است. این اولین بار بود که او توسط هیئتی از نویسندگان و پخش کنندگان انتخاب می شد، اما او حرفه ای پر از افتخارات دیگر داشته است.

سو برد، نگهبان طوفان سیاتل درباره فاولز گفت: «فقط مسلط. “من فکر می کنم همه وقتی در مورد سیل صحبت می کنند از این کلمه استفاده می کنند. فقط بازی مسلط و مسلط.”

فاولز رهبر حرفه ای WNBA در ریباند (4006) و درصد گل از زمین (59.9 درصد) است و از نظر بلوک های حرفه ای و گل های زمینی در بین پنج تیم برتر قرار دارد. او حتی در فصل 2022 در هر بازی ریباند لیگ را رهبری کرد.

فاولز گفت که او با درد بازی کرد زیرا می خواست تعهد خود را به سیاهگوش در فصل آخر خود انجام دهد. او در فوریه اعلام کرد که امسال آخرین سال او خواهد بود و این به جشن یک ماهه حرفه‌ای او تبدیل شد. برد، که همچنین گفت این آخرین فصل او خواهد بود، از فاولز به شدت صحبت کرد.

او گفت: «وقتی به سیل فکر می‌کنم، او همان بازیکنی است که باید برای بازی برنامه‌ریزی کنید. “و چه چیز سختی در مورد بازیکنانی است که به روش او ریباند می کنند – واقعا چگونه می توانید یک ریباندر را متوقف کنید؟”

او ادامه داد: به خصوص کسی که به اندازه او بدنی و قوی است. این به این سادگی نیست که “اوه، هی. جعبه سیل بیرون. احتمالاً این اتفاق نخواهد افتاد.»

فاولز چهار بار از جمله فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن دفاعی لیگ انتخاب شد. او با سیاهگوش دو قهرمانی در سال های 2015 و 2017 به دست آورد و هر دو بار به عنوان با ارزش ترین بازیکن فینال انتخاب شد. او در سال 2017 برنده جایزه MVP لیگ شد و چهار مدال طلای المپیک را در کارنامه خود دارد.

فاولز پس از اینکه نامش را برای مدت طولانی به آن نوع تمجیدها چسباند، گفت که آماده است بداند چه کارهای دیگری را دوست دارد انجام دهد. او در مورد علاقه خود برای تبدیل شدن به یک مدیر تشییع جنازه صحبت کرده است.

او گفت: “من کنجکاو هستم که ببینم بدون بسکتبال چه هستم.” “من مشتاق دیدن این شخص جدید هستم.”

اما در حالی که او قصد سفر و دیدار دوستان و خانواده را دارد، گفت مطمئن نیست که چگونه خود را فراتر از بسکتبال بیابد.

او گفت: «من فکر می‌کنم بسیاری از آن‌ها فقط کنار رفتن و تلاش برای فهمیدن اینکه چقدر می‌توانم بدون آن راحت باشم، است. “من فکر می کنم این آزمون و خطاهای زیادی خواهد بود. اما من صادقانه نمی توانم به شما بگویم که چگونه به نظر می رسد.”

جاناتان آبرامز گزارش کمک کرد

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت

تماس با ما