شکست منچستریونایتد و رم در هفته اول لیگ اروپا

هفته اول لیگ اروپا برگزار شد و مدعیان به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش اسنا، در جریان رقابت های لیگ اروپا، تیم فوتبال آرسنال به مصاف تیم زوریخ رفت و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. مارکینیوس و آدی آنکتیا در دقایق 16 و 62 برای آرسنال گلزنی کردند. همچنین تک گل فوتبال زوریخ از روی پنالتی توسط کریتزیو به ثمر رسید.

تیم فوتبال آ اس رم دیگر تیمی بود که در هفته اول این مسابقات به مصاف حریف خود رفت. رم به مصاف لودوگورتس رفت و 2 بر 1 شکست خورد. آلدور شومورودوف در دقیقه 86 برای رم گلزنی کرد اما در سمت دیگر کایل و نوناتو در دقایق 72 و 88 برای این تیم گلزنی کردند تا رم در هفته اول این مسابقات شکست بخورد. این شکست برای رم در هفته اول لیگ اروپا در دیداری خارج از خانه مقابل تیم لودوگورتس بلغارستان به ثبت رسید. شاگردان ژوزه مورینیو با این نتیجه فصل جدید لیگ اروپا را با شکست آغاز کردند.

در دیگر بازی هفته اول این مسابقات، تیم فوتبال منچستریونایتد در اولین بازی خود در خانه با نتیجه یک بر صفر مغلوب سوسیدا شد. تک گل را برایس مندز از روی نقطه پنالتی برای رقیب منچستر به ثمر رساند. شاگردان آریک تناخ که در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده بودند، در هفته اول لیگ اروپا نتوانستند حریف خود را شکست دهند.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت

تماس با ما