عاشق تحقیق شو

قالب رایج برای نوشتن مقاله از روی پایان نامه بدین شکل است: عنوان مقاله، کلمات کلیدی (واژگان کلیدی یا همان کلیدواژه ها)، چکیده مقاله، مقدمه مقاله، پیشینه پژوهشی مقاله، روش تحقیق مقاله، یافته ها و نتایج مقاله، بحث و نتیجه گیری مقاله و در نهایت منابع و ماخذ مقاله می باشند. 5. بایستی دقت کنید که در بخش های یافته ها، بحث و نتیجه گیری تنها به مواردی بپردازید که در مقاله نیز به آن ها اشاره کرده اید و حذفیات پایان نامه را در نتایج مطرح ننمایید. خوارزمی یکی از ریاضیدان های ایرانی است که هنوز هم نتیجه تحقیق های او و تالیفاتش مورد استفاده قرار می گیرند و می توان گفت که بیش ترین مهارتهای خوارزمی در خصوص حل معادلههای خطی و درجه دوم بوده است.

برای مثال، تعریف عملیاتی پویا در مورد هوش را می توان بررسی فرایند تفکر فرد هنگام مواجهه با مسئله بیان کرد و نمرات آزمودنی ها در آزمون های ویژه هوش را به عنوان تعریف عملیاتی ایستا در نظر گرفت. فقدان مدلهای انسانی برای بررسی تب هموراژیک ابولا یکی از مهمترین موانع در توسعه استراتژیهای درمانی برای این بیمار است. وی با بیان اینکه انرژی هسته ای و تولید برق اتمی صرفه جویی اقتصادی زیادی برای کشور داشته و در کاهش مصرف سوخت فسیلی و تجدید ناپذیر و مشکلات محیط زیستی موثر است، گفت: در صورت توجه به این موضوع می توان منابع خوبی برای توسعه دانش هسته ای و کمک به بخش های دیگر نظیر پزشکی و کشاورزی تأمین کرد.

این درک و دانش را می توان از روش های مختلف مانند خواندن کتاب ها و مقالات آنلاین نوشته شده توسط مربیان، گوش دادن به کارشناسان، تماشای مستند و یا نمایش های تحقیقی، انجام آزمایش های علمی و تعامل با دیگران، به دست آورد. این تیپ از مقالات توسط یک کارشناس و استاد برجسته دانشگاهی با استفاده از ده ها عنوان منبع صورت میگیرد و بخش عمده مقاله به قلم نویسنده میباشد مگر بخش هایی که از منابع و با ذکر آدرس دقیق منبع استفاده شده است.

به منظور جلوگیری از پلاجریزم یا سرقت ادبی بهتر است که برای نگارش مقاله به زبان فارسی از منابع انگلیسی استفاده کنید. انجام مقاله به قلم نویسنده به زبان های فارسی و انگلیسی بوده و انواع نگارش مقاله نظیر (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی، مقاله ISI) انجام می گردد. انواع تانک، نفربر زرهپوش، موشک، زیردریایی، کشتیهای نظامی، ناوچه، رادار، هلیکوپتر و هواپیماهای جنگنده در ایران ساخته میشوند. ظاهرا بیرونی مطمئن نبود چه كسی جانشین خواهد شد چرا كه او تصمیم گرفته بود كتاب خود را تحت عنوان ” ماللهند ” (India)كه در آن زمان به چاپ رسید ، به كسی تقدیم كند . بر این امر نیز واقفیم كه در طول این مدت بیرونی بسیار زیاد نقل مكان می كرده است چرا كه تا سال 389 او در گرگان بوده و قابوس ـ حاكم حكومت زیار ـ از او حمایت می كرد . تعداد بازدیدهای او معلوم نیست اما مشاهداتش او را قادر ساخت تا عرض جغرافیایی یازده شهر در اطراف پنجاب و شهرهای هم مرز با كشمیر را تعیین كند .

در فاصلههای دورتر از محیط این میدان بلوارها و خیابانها با شعاع بزرگتر قرار دارند که در حال حاضر به علت توسعهٔ شهر در برخی از جهتهای شهر تا دایرهٔ سوم هم رسیدهاست. او از نوجوانی نزد یکی از دانشمندان معروف زمان خود به نام ابونصر منصور که خود ریاضیدان و ستاره شناسی مشهور بود به تحصیل علوم مختلف و علم ریاضی پرداخت و پس از آن هم به حمایت همین استاد خود توانست نزد استادان مختلفی به فراگیری علوم و دانش های زمان خود مثل طب و فلسفه بپردازد.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری افزود: طی سال های اخیر شرکت های دانش بنیان تولیدات فراوانی ثبت کرده اند که به مثابه واگن های حمل بار هستند و ما وظیفه داریم فعالیت آنها را ریل گذاری کنیم. هدف نشریه تصمیمگیری و تحقیق در عملیات ایجاد محیطی علمی برای پژوهشگران درحوزه های مهندسی صنایع، مدیریت، علوم ریاضی و مباحث میان رشته ای مرتبط با این شاخه های علمی است تا بتوانند آخرین یافتههای علمی در ارتباط با حوزههای فعالیت خود را با یکدیگر به اشتراک گذارند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تحقیق در مورد دانشمندان ایرانی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت

تماس با ما