عمان و امارات پیش بینی Dream11، بازی XI، گزارش زمین اخبار کریکت

در هشتمین بازی از مسابقات مقدماتی جام جهانی کریکت ICC 2023، عمان در باشگاه ورزشی Bulawayo به مصاف امارات متحده عربی خواهد رفت. عمان با شکست دادن ایرلند، قهرمان مسابقات، شروع قابل توجهی در این مسابقات داشت و همه را در این روند غافلگیر کرد. از سوی دیگر امارات متحده عربی در دیدار افتتاحیه خود مقابل سریلانکا متحمل شکست شد. تیم امارات مشتاق بازگشت از شکست خواهد بود در حالی که عمان برای حفظ شتاب پیروزی خود تلاش خواهد کرد.

عمان کمپین CWC Qualifiers 2023 خود را با پیروزی پر شور بر ایرلند آغاز کرد، تیمی که پیشتاز این مسابقات محسوب می شد. کاشیاپ پراجاپاتی بازکننده با 72 ران با 74 ارسال، عقیب الیاس با 52 دوش از 49 توپ، و کاپیتان زیشان مقصود با 59 ران در 67 ارسال، به عمان در تعقیب موفق هدف کمک کرد.

محمد ندیم یک ضربه شکست ناپذیر مهم از 46 ران از 53 توپ انجام داد تا آخرین ضربه های خود را در اینینگ انجام دهد. در مقابل، امارات متحده عربی شکست قابل توجهی را در برابر سریلانکا متحمل شد. سریلانکا مجموعاً 355 دوش برای از دست دادن شش ویکت ثبت کرد. تیم امارات تنها می‌توانست قبل از اینکه تمام شود، امتیاز 180 را به دست آورد، زیرا وانیندو هاسارانگا، اسپینر سریلانکایی، ارقام فوق‌العاده‌ای از شش ویکت برای 24 ران تولید کرد که بهترین عملکرد حرفه‌ای او در ODI را نشان داد.

عمان و امارات: پیش بینی تیم Dream11

دروازه بانان: ورییتیا آراویند

خمیر: جاتیندر سینگ، کاشیاپ پراجاپاتی، محمد وسیم

همه جانبه: روحان مصطفی، زیشان مقصود (ج)، عقیب الیاس، محمد ندیم، علی نصیر (وی سی)

بولرها: بلال خان، کارتیک میاپان

عمان – امارات: بازی احتمالی XI

عمان: جاتیندر سینگ، کاشیاپ پراجاپاتی، شعیب خان، آیاان خان، زیشان مقصود(سی)، عقیب الیاس، محمد ندیم، نسیم خوشی (هفته دوم)، بلال خان، فیاض بات، جی اودرا

امارات متحده عربی: وسیم محمد(ج)، آصف خان، رامیز شهزاد، محمد جوادالله، نصیر، ریحان حمید، روهان مصطفی، وی آراویند(هفته دوم)، آیان افضل خان، کی میاپان، ظاهرخان

گزارش پیچ

انتظار می رود سطح باشگاه ورزشی Bulawayo کمک عادلانه ای به batsmen و bowlers ارائه دهد. تیمی که برنده پرتاب می‌شود، به احتمال زیاد ممکن است ابتدا کاسه بازی را انتخاب کند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت

تماس با ما