فرارو | (فیلم) خلاصه بازی Hofnhaim 0

بایرن مونیخ با دو گل جمال موسیلا و آریک چوپوموتینگ در نیمه اول کار هوفنهایم را به پایان رساند و سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

بایرن مونیخ پس از پیروزی ۵ بر صفر هفته گذشته مقابل فرایبورگ در بوندس لیگا و برتری ۵ بر ۲ در دیدار حذفی جام حذفی مقابل آگزبورگ، در بهترین شرایط به مصاف هوفنهایم رسید. بایرن با 19 امتیاز و 4 امتیاز اختلاف نسبت به یونیون برلین صدرنشین در رده دوم قرار گرفت و هوفنهایم نیز با 17 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

بایرن توانست خیلی سریع و در دقیقه 4 به گل برسد اما ضربه سرژ گنابری توسط باومن، دروازه هوفنهایم مهار شد. دقایقی بعد با همکاری گنابری و موسیالا، بایرن بار دیگر فرصت گلزنی پیدا کرد که این بار ضربه گنابری راهی به دروازه نیافت.

بایرن که تیم برتر بود در دقیقه 17 یک گل به ثمر رساند. روی یک ضربه کرنر، لئون گورتزکا توپ را با ضربه سر به جمال موسیالا فرستاد و خوان ستاره بایرن توپ را وارد دروازه هوفنهایم کرد.

هوفنهایم خیلی سریع واکنش نشان داد اما در ادامه این مهاجم با پای خود تیم را به کرنر رساند. بایرن در دقیقه 21 گل دوم را به ثمر رساند، اما گورتزکا که با پاس آریک چوپوموتینگ شانس گلزنی داشت، به نقطه ای که دروازه هوفنهایم بود برخورد کرد.

پس از از دست دادن چند موقعیت خوب، سرانجام بایرن در دقیقه 37 گل دوم خود را به ثمر رساند و گل نیز بسیار پرگل بود. و سپس ارسال گنابری از سمت راست با یک ضربه دقیق به تور دروازه برخورد کرد تا بایرن 2-0 پیش بیفتد. بایرن نیمه اول را با دو گل به پایان رساند.

بایرن نیمه دوم را خوب آغاز کرد و مسلط بود و اجازه ایجاد موقعیت جدی گلزنی را به میزبان نداد. بازیکنان بایرن اجازه ندادند هافبک های خود با تعداد زیادی پاسور فضای خالی پیدا کنند. در دقیقه 67 بازی، اوپامکانو از سمت راست دابور را در حالی که از اولریش می گذشت، ارسال کرد و او در ابتدای دروازه، کرنر را ارسال کرد.

سابیتزر در دقیقه 72 ضربه ای به دروازه هوفنهایم زد تا بایرن به گل سوم نرسد. توسط سادیو مانه، بایرن دو موقعیت عالی گلزنی را در دقایق پایانی از دست داد تا در نهایت با همان دو گل نیمه اول بازی را به نفع خود به پایان برساند.

منبع: ورزش

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت

تماس با ما