قسط چهاردهم PM KISAN چه زمانی روپیه اعتبار خواهد داشت؟ گزارش ها این را می گویند اخبار مالی شخصی

دهلی نو: طرح پرادان مانتری کیسان سامان نیدی (PM-KISAN) آخرین به روز رسانی قسط چهاردهم:– کشاورزانی که منتظر پرداخت مبلغ تحت PM Kisan هستند، ممکن است تا پایان این ماه آن را دریافت کنند. طبق گزارش رسانه‌ها، دولت مرکزی ممکن است به زودی دوره چهاردهم را تحت عنوان پرادان مانتری کیسان سامان نیدی (مدت اول کیسان یوجانا) در هفته آخر این ماه اجرا کند.

PM Kisan Yojana قسط چهاردهم: برخی از کشاورزان ممکن است به جای 2000 روپیه 4000 روپیه دریافت کنند، واجد شرایط بودن را بررسی کنید

دولت تا کنون 13 قسط در زمان نخست وزیری کیسان یوجانا منتشر کرده است. در حالی که اکثر کشاورزان برای قسط چهاردهم PM Kisan Yojana 2000 روپیه اقساط دریافت می کنند، انتظار می رود تعداد کمی 4000 روپیه دریافت کنند. طبق گزارش ها، کشاورزانی که 2000 روپیه در قسط سیزدهم دریافت نکرده اند، احتمالاً در سیزدهم 4000 روپیه دریافت خواهند کرد. قسط.

بسیاری از کشاورزان نتوانستند روند تأیید خود را تکمیل کنند و به همین دلیل پول قسط سیزدهم را دریافت نکردند. با این حال، تعداد زیادی از کشاورزان اکنون روند تأیید خود را تکمیل کرده اند. این کشاورزان اکنون به جای 2000 روپیه 4000 روپیه دریافت می کنند.

قسط چهاردهم PM-KISAN: نحوه بررسی نام در لیست ذینفعان

کشاورزان واجد شرایط می توانند به راحتی نام خود را در وب سایت رسمی PM Kisan بررسی کنند. در صفحه اصلی وب سایت، باید به گوشه کشاورزان مراجعه کرده و سپس بر روی گزینه وضعیت ذینفع کلیک کنید.

در صفحه بعد، باید مشخصات خود را وارد کنید تا متوجه شوید که آیا واجد شرایط دریافت مزایای زیر PM Kisan Yoana هستید یا خیر.

طرح PM KISAN توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2019 راه اندازی شد و هدف آن ارائه حمایت درآمدی از تمام خانواده های کشاورز زمین دار در سراسر کشور با زمین های قابل کشت، مشروط به استثنائات خاص است. بر اساس این طرح، مبلغ 6000 روپیه در سال در اقساط سه ماهه 2000 روپیه به طور مستقیم به حساب های بانکی ذینفعان واریز می شود. در حالی که میلیون ها کشاورز مشتاق در انتظار پرداخت 2000 روپیه در حساب خود هستند، چندین کشاورز وجود دارند که واجد شرایط طرح PM KISAN نیستند.

کسانی که از PM-KISAN مستثنی شده اند شامل دارندگان زمین نهادی، خانواده های کشاورز دارای پست های قانونی، افسران در حال خدمت یا بازنشسته و کارمندان دولت ایالتی یا مرکزی و همچنین شرکت های بخش عمومی و نهادهای خودمختار دولتی هستند. افراد حرفه ای مانند پزشکان، مهندسان و وکلا و همچنین بازنشستگان بازنشسته با مستمری ماهانه بیش از 10000 روپیه و کسانی که در آخرین سال ارزیابی مالیات بر درآمد پرداخت کرده اند نیز واجد شرایط دریافت این مزایا نیستند.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما