قیمت Nest WiFi Pro 6E گوگل قبل از عرضه به بیرون درز کرد. بررسی ویژگی ها، جزئیات دیگر | اخبار فناوری

روتر وای فای جدید غول فناوری گوگل به B&H ​​راه پیدا کرده است و به زودی در لیست قرار می گیرد. وب سایت 9to5google ادعا کرد که این روتر Google Nest Wifi Pro 6E Router نامگذاری شده است. این تأیید می کند که دستگاه با آخرین فناوری Wi-Fi 6E ارائه می شود – استاندارد اتصال پیشرفته که می تواند 9.6 گیگابیت بر ثانیه را در شرایط مناسب ارائه دهد.

طبق فهرست B&H، قیمت دستگاه جدید 199 دلار است در مقایسه با 169 دلار برای روتر Nest Wifi 2019 و 99.99 دلار برای نوع دستگاهی که در سال 2020 راه اندازی شد. روتر فعلی Nest سرعتی تا 2.2 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد. طبق وب سایت 9to5google، یک بسته 2 تایی 299.99 دلار قیمت دارد و یک بسته 3 تایی 399.99 دلار است. این دستگاه در رنگ‌های برفی (سفید)، کتان (قهوه‌ای روشن)، مه‌آلود (آبی روشن)، و لیمویی (زرد/سبز روشن) موجود است.

این دستگاه احتمالاً یک روتر مستقل خواهد بود و به عنوان یک توسعه دهنده شبکه و بلندگوی دستیار Google دو برابر نمی شود.

از آنجایی که دستگاه «Pro» نام دارد، نشان می‌دهد که Nest Wifi موجود قطع نخواهد شد.

تفاوت اصلی بین wifi 6 و 6E این است که آخرین نسخه از محدوده سوم پهنای باند از حدود 6 گیگاهرتز تا 7 گیگاهرتز استفاده می کند. با این حال، وب سایت گزارش داد که باند 6E تفاوت زیادی در سرعت ایجاد نخواهد کرد.

این دستگاه احتمالاً در رویداد Made by Google در 6 اکتبر در کنار پیکسل 7، پیکسل 7 پرو و ​​پیکسل واچ عرضه خواهد شد.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما