موزه هنر فیلادلفیا به توافقی آزمایشی برای پایان دادن به اعتصاب دست یافت

موزه هنر فیلادلفیا و اتحادیه آن روز جمعه گفتند که به یک توافقنامه کاری آزمایشی دست یافته اند که به اعتصاب 19 روزه پایان می دهد. انتظار می رود اعضای اتحادیه در آخر هفته این توافق را تصویب کنند.

بخش محلی فدراسیون کارمندان ایالتی، شهرستانی و شهرداری آمریکا، که نماینده حدود 190 کارمند موزه است، به دنبال اولین قرارداد خود از زمان تشکیل در تابستان 2020 بود.

آدام ریزو، رئیس اتحادیه محلی 397، گفت که این معامله باعث افزایش 14 درصدی حقوق در طول مدت قرارداد سه ساله می شود. تعیین حداقل حقوق 42000 دلار؛ حداقل دستمزد کارمندان ساعتی را از 15 دلار به 16.75 دلار افزایش دهید. اضافه کردن چهار هفته مرخصی والدین؛ و کاهش هزینه های طرح مراقبت های بهداشتی با فرانشیز بالا که اکثر کارمندان در آن ثبت نام کرده اند.

او می‌گوید: «این تأثیر بسیار زیادی بر کارگران موزه خواهد داشت، و من فکر می‌کنم که به‌طور بالقوه تأثیرات موج‌دار بیرونی برای سایر مؤسسات فرهنگی خواهد داشت». ریزو گفت.

ساشا سودا، که ماه گذشته مدیریت موزه را برعهده گرفت، گفت که این توافق مدت زیادی است. او گفت: «این نشان می دهد که مهم نیست چقدر مسائل پیچیده هستند، ما می توانیم با هم کار کنیم. “و من واقعاً معتقدم که ما یک پایه محکم گذاشته ایم.”

این توافقنامه اختلالات را به حداقل می‌رساند زیرا موزه که آثاری از جاسپر جانز، مارسل دوشان، کنستانتین برانکوزی و آگوست رودن را در خود دارد، آماده می‌شود تا هفته آینده نمایشگاهی درباره هانری ماتیس افتتاح کند. مسئولان اتحادیه یک رویداد اعتصاب را لغو کرد برای یک جشن مرتبط با نمایشگاه در روز شنبه برنامه ریزی شده است.

لزلی آن میلر، رئیس موزه، گفت که تمایل به باز کردن نمایشگاه ماتیس و اجازه دادن به مردم برای بازدید بدون مانع از آن یک عامل انگیزشی برای تسریع در حل این مشکل بود. در طول اعتصاب که در سپتامبر آغاز شد، موزه از کارکنان مدیریت و غیر اتحادیه برای باز نگه داشتن گالری‌ها، مغازه‌ها و رستوران‌های خود استفاده کرده بود. 26.

ریزو گفت: «برای هفته‌ها آنها می‌گفتند که حتی با ما مذاکره نمی‌کنند مگر اینکه پیشنهادات خود را کاهش دهیم. “اما من حدس می زنم که این درست نیست.”

این اعتصاب بخشی از یک دوره پرآشوب برای موزه هنر فیلادلفیا بود که حدود 340 کارمند دارد و سالانه حدود 750000 بازدیدکننده دارد.

در سال 2020، نیویورک تایمز گزارش داد که یک مدیر مرد جوان به بدرفتاری با چندین زن در کارکنان متهم شده است. مقامات دولتی از موزه انتقاد کردند. کارمندان با استناد به مسائل مربوط به جنسیت و برابری به اتحادیه تبدیل شدند. و کارگردان آن زمان تیموتی راب از کارکنان خود عذرخواهی کرد. سودا پس از استعفای او در تابستان گذشته به جای راب انتخاب شد و تقریباً بلافاصله با ناآرامی های کارگری مواجه شد.

میلر گفت که هیئت مدیره موزه امیدوار بود که اختلاف کارگری قبل از ورود سودا حل شود و با حل آن راحت شد. او گفت: “ما مشتاقانه منتظر چیزی هستیم که همه معتقدیم فصل جدیدی در تاریخ این موزه است.”

جان هردل سوگند زاخاری اسمال گزارش کمک کرد

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت

تماس با ما