نتایج یو. اخبار هند

نتایج UNOM 2022: نتایج دانشگاه مدرس، UNOM 2022 به زودی منتشر خواهد شد. انتظار می رود نتایج آزمون ژوئن UG/PG دانشگاه مدرس در وب سایت رسمی unom.ac.in منتشر شود. نتایج PG و همچنین نتایج UG برای ترم های دوم، چهارم و ششم در دانشگاه مدرس در انتظار است. طبق گزارش رسانه های داخلی، نتایج ترم ششم دانشگاه مدرس احتمالا امروز 29 آگوست 2022 اعلام خواهد شد.

صفحه نتایج ژوئن 2022 در unom.ac.in به دانش‌آموزانی که در آزمون شرکت کرده‌اند اجازه می‌دهد تا نتایج خود را مشاهده کنند. دانش آموزان باید بدانند که نتایج ژوئن هنوز به صورت عمومی منتشر نشده است. به دانش آموزان توصیه می شود که به طور منظم وب سایت را برای به روز رسانی بررسی کنند. وب سایت رسمی نتایج، result.unom.ac.in، در حال حاضر نتایج آزمون نوامبر 2021 را در دسترس دارد. همچنین بخوانید: ثبت نام مشاوره TS EAMCET 2022 امروز در tseamcet.nic.in به پایان می رسد – نحوه درخواست در اینجا آمده است

نتیجه دانشگاه UNOM Madras 2022: نحوه بررسی در اینجا آمده است

  • به unom.ac.in بروید و نوع امتحان را در قسمت Examination Tab انتخاب کنید
  • به پنجره نتایج بروید یا مستقیماً به پیوند result.unom.ac.in که در بالا ارائه شده است بروید
  • در پنجره جدیدی که باز می شود، شماره ثبت نام خود را وارد کرده و بر روی دریافت نتیجه کلیک کنید
  • نتیجه دانشگاه مدرس شما در صفحه ارائه می شود

دانشگاه مدرس امتحانات دوره های آموزش از راه دور خود را در این دوره آغاز خواهد کرد. در ideunom.ac.in، برنامه دوره های مختلف اکنون در دسترس است. برای اکثر موضوعات، امتحانات از 3 سپتامبر شروع می شود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت

تماس با ما