نظر | اگر برای سقراط به اندازه کافی خوب بود، برای سال دوم به اندازه کافی خوب است

“شما می گویید، “اوه، شما این قطعه دیگر را می شناسید – چرا از آن به عنوان مدرک تایید کننده استفاده نکردید؟” سویدر گفت. «یک کاری که این کار انجام می‌دهد این است که دانش‌آموزان را مجبور می‌کند همه آن قطعات را کنار هم بیاورند. در مورد من، آنها قوانین اسیدیته و گاز و سینتیک را در یک شبکه یکپارچه از درک در مورد یک موضوع به هم مرتبط می کنند. از نظر یادگیری دانش‌آموز تأثیر ماندگارتری دارد.» (او همچنین این ایده را که لزوماً امتحانات شفاهی برای اساتید وقت گیرتر از نمره دادن به ارزشیابی کتبی است، مخالفت کرد. یک امتحان 20 دقیقه ای به او احساس خوبی از تسلط دانش آموز بر مطالب می دهد؛ او آن را در محل نمره می دهد و امتیازات را محاسبه می کند. امتیاز بعد.)

آن کرسلیوس سال‌هاست که از امتحانات شفاهی در دوره فیزیولوژی خود در دانشگاه دیتون در اوهایو استفاده می‌کند. او لیستی از 32 سوال ممکن را به دانش آموزان می دهد. در خود امتحان، او یکی را انتخاب می کند و دانش آموز دیگری را انتخاب می کند. “این فوری بودن بازخورد است، توانایی پاسخ دادن به یک سوال و اینکه کسی بگوید، “بیشتر به من بگو” یا “این را بیشتر توضیح بده” یا “با توجه به اینکه، در مورد این چه می‌شود” – این چیزی است که شما متوجه نمی‌شوید. یک امتحان کتبی،” او گفت. این یک نکته کلیدی است: امتحانات شفاهی به ما این امکان را می دهد که چابکی فکری و توانایی دانش آموز را برای ترکیب کردن به روشی که در یک آزمون کتبی استاندارد غیرممکن است آزمایش کنیم.

امتحانات شفاهی همچنین به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با استرس‌هایی که در زندگی کاری خود با آن مواجه خواهند شد، مقابله کنند. دکتر “ترجیح می‌دهم مضطرب باشی و در مطب با من گریه کنی تا در مصاحبه‌ای که برای دبیرستان یا با یک بیمار در پنج سال آینده انجام می‌دهی.” کرسیلیوس به من گفت. «پیامدهای اضطراب که منجر به کاهش عملکرد در این محیط می‌شود، ایمن‌ترین حالتی است که مدتی بعد خواهد بود. پس بیایید شما را به آن نقطه سوق دهیم و بازخورد و استراتژی هایی را در طول مسیر به شما ارائه دهیم.”

نکته در مورد اضطراب یک نکته جدی است. بهار گذشته، دادگاهی در بریتانیا دانشگاه بریستول را به پرداخت غرامت به خانواده ناتاشا آبراهارت، دانشجوی لیسانس با اضطراب شدید که در سال 2018 درست قبل از ارزیابی شفاهی خودکشی کرد، محکوم کرد. دانشگاه‌ها سال‌هاست که برای مقابله با بحران عمیق‌تر سلامت روان در محوطه دانشگاه تلاش می‌کنند – افزودن «روزهای تندرستی» به تقویم دانشگاهی و استخدام مدیران بیشتر متمرکز بر مراقبت‌های روان‌شناختی.

دانشگاه ها باید پرسنلی داشته باشند که برای شناسایی و کمک به دانشجویان دارای سطوح ناتوان کننده اضطراب آموزش دیده باشند. اما برای اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان، سطح معینی از اضطراب بخش سالمی از تجربه کالج است. اریک لاکس، مدیر مرکز ذهن آگاهی در دانشگاه براون، توضیح داد که درست فراتر از “منطقه راحتی” ما، “منطقه رشد ما، “eustress”، استرس خوب است – استرس زا است، اما ما به عنوان یک فرد در حال رشد هستیم. بخشی از هدف کالج این است که به خود استرس وارد کنیم تا رشد کنیم، مانند عضله سازی در باشگاه.

فارغ التحصیلان دانشگاهی که برای این مقاله با آنها مصاحبه کردم به من گفتند که ای کاش امتحانات شفاهی بیشتری در کالج داشتند تا به این تجربه عادت کنند و پیشرفت کنند. مکنزی ویلسون، که با یک امتحان شفاهی در Dr. کلاس کرسیلیوس، به تحصیلات تکمیلی فیزیوتراپی ادامه داد، که در آن امتحاناتی به نام «عملی» که از دانش‌آموزان می‌خواهد درباره مشکل بیمار فرضی صحبت کنند، بخشی منظم از برنامه درسی است. او به من گفت: “آنها در ابتدا برای من اضطراب ایجاد کردند، اما ما آنها را به قدری در مدرسه PT انجام دادیم که تبدیل به طبیعت دوم شد.” “کاش شانس بیشتری برای انجام امتحانات شفاهی در کالج داشتیم، تا این مهارت ها را ایجاد کنیم و اثر تجمعی را ببینیم.”

به عبارت دیگر، امتحانات شفاهی در صورتی مؤثرتر است که به یک ویژگی منظم فرهنگ آکادمیک تبدیل شود، نه یک آزمایش وحشتناک. در دانشگاه بیولا، خارج از لس آنجلس، دپارتمان فلسفه امتحانات شفاهی را به بخشی عادی از تجربه دانشجویی تبدیل کرده است. همه رشته‌های فلسفه باید سه شفاهی بگذرانند، و مطالب هر درس فلسفه که تا آن مرحله گذرانده‌اند، بازی جوانمردانه است.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان