نظر بایدن رئیس جمهور بزرگی است او نباید دوباره بدود.

به طور گسترده گزارش شده است که بایدن قصد دارد از وضعیت اتحادیه برای تنظیم پرونده خود برای انتخاب مجدد استفاده کند. در حزب دموکرات شکافی وجود دارد که آیا این کار برای یک پیرمرد 80 ساله عاقلانه است یا خیر. مقامات دموکرات عمدتاً در هیئت مدیره هستند، حداقل به طور علنی، اما اکثریت رأی دهندگان دموکرات چنین نیستند. سارا لانگول، یک استراتژیست جمهوری خواه ضد ترامپ که گروه های متمرکز رای دهندگان را به طور منظم برگزار می کند، می گوید: «دموکرات ها می گویند که او کار خوبی انجام داده است، اما خیلی پیر شده است. او در پایان دوره دوم ریاست جمهوری خود به 90 سالگی نزدیکتر خواهد شد تا 80 سالگی. شاید منعکس کننده این پویایی، نظرسنجی واشنگتن پست/ای بی سی نیوز نشان داد که در حالی که 78 درصد از دموکرات ها و مستقلان با گرایش دموکرات، کاری را که بایدن به عنوان رئیس جمهور انجام داده بود تایید کردند، 58 درصد از آنها خواهان نامزدی متفاوت در سال آینده بودند.

استدلال برای ماندن با بایدن بی اهمیت نیست. او علاوه بر کارنامه موفق، از مزیت تصدی نیز برخوردار است. مقدماتی امور گران، طاقت فرسا و کبودی هستند. اگر فقط بایدن چند سال جوان‌تر بود، ارزش این را نداشت که حزب دموکرات آن را تحمل کند.

اما نادیده گرفتن تلفات سال های بایدن، مهم نیست که دموکرات های منتخب چقدر تلاش می کنند، دشوار است. از برخی جهات، هر چه شما نسبت به بایدن دلسوزتر باشید، تماشای او در مورد سخنانش سخت‌تر می‌شود، تمایلی که به طور کامل با لکنت او قابل توضیح نیست. لانگ ول گفت که دموکرات‌ها در گروه تمرکز او هر بار که او صحبت می‌کرد در مورد حبس نفس صحبت می‌کردند. و در حالی که بایدن در سال 2020 عملاً مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرد، در سال 2024 تقریباً به طور قطع به یک برنامه طاقت فرسا مبارزات انتخاباتی در دنیای واقعی باز خواهیم گشت که او باید در حین اداره کشور از آن عبور کند. این برای یک مرد 60 ساله کاری دشوار و برای یک هشت ساله تقریباً غیرممکن است.

اگر بایدن با ترامپ که سال آینده 78 ساله خواهد شد روبرو شود، ممکن است مهم نباشد. این یک سگ است نگران کننده در نظرسنجی واشنگتن پست/ای بی سی، ترامپ در یک مسابقه تکراری فرضی کمی جلوتر بود، اما نکات منفی ترامپ هر چه بیشتر در معرض دید عموم قرار می گیرد، بیشتر می شود و کمپین ریاست جمهوری به او فرصت های زیادی می دهد تا بدخیم بودن منحصر به فرد خود را به آمریکایی ها یادآوری کند. . اما با توجه به اینکه بسیاری از نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند محبوبیت ترامپ کاهش یافته و شبکه کخ در مقابل او صف آرایی کرده است، این احتمال وجود دارد که رقیب بایدن فرد بسیار جوان‌تری باشد، مانند رون دیسانتیس که در سال 2024 46 ساله خواهد شد. با خلق و خوی ملی، نامزدها برای رهبری کشوری عمیقاً ناراضی که از تغییر ناامید است، رقابت خواهند کرد. برای دموکرات ها، کنتراست بصری به تنهایی می تواند ویرانگر باشد.

بسیاری از دموکرات‌ها نگران هستند که اگر بایدن کنار برود، نامزدی به معاون رئیس‌جمهور کامالا هریس خواهد رسید که نظرسنجی ضعیفی دارد. اما دموکرات‌ها یک نیمکت عمیق دارند، از جمله سیاستمدارانی که در ایالت‌های مهم بنفش مانند دولت پیروز شده‌اند. گرچن ویتمر از میشیگان و سناتور رافائل وارناک از جورجیا. بایدن گفت که می‌خواهد پلی برای نسل بعدی دموکرات‌ها باشد. تعداد کمی از افراد امیدوار کننده واجد شرایط عبور از آن هستند. انتخابات مقدماتی به دموکرات‌ها این فرصت را می‌دهد تا فردی را که برای این لحظه مناسب است بیابند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما