نظر: رأی دهندگان واقعاً در مورد انتخابات میان دوره ای 2022 عصبانی هستند – و دلیل خوبی هم دارد

بر اساس نظرسنجی اخیر گالوپ، تقریباً نیمی از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که در مورد انتخابات 2022 فکر “خیلی زیاد” کرده اند، در حالی که میانگین فقط 37٪ در ماه های تابستان قبل از همه انتخابات بین سال های 1998 و 2014 بود. .

این معیار – چیزی که گالوپ آن را “شدت” می نامد – با اشتیاق رای دهندگان مطابقت دارد. و نیمی از رای دهندگان ایالات متحده بیش از حد معمول مشتاق رای دادن هستند.

اگر شما جزو این رای دهندگان نیستید، شاید بهتر باشد نگاهی دقیق تر به نژادهایی داشته باشید که می توانند مستقیماً بر شما و زندگی شما تأثیر بگذارند. مسائل اضطراری بیش از حدی که کشور با آن روبروست وجود دارد که اکنون نمی توان سیاست را تنظیم کرد.

از تورم تا رکود احتمالی، واژگونی Roe v. رای دهندگان آمریکایی مسائل زیادی دارند که باید در طول این بحران در نظر گرفته شوند و از دسترسی به سقط جنین در بسیاری از ایالت ها، تیراندازی های دسته جمعی و اصلاحات اسلحه، چالش های مهاجرت در مرزهای ما، جنگ بین روسیه و اوکراین، و ادامه پیامدهای ناشی از کووید استفاده کنند. چرخه انتخابات

در حالی که رسانه ها منابع مفید بسیاری را در اختیار ما دارند، از نظرسنجی گرفته تا تحقیقات داخلی و خارجی، ما فقط می توانیم قبل از اینکه شما رای دهید، اطلاعات زیادی در مورد نحوه رای دادن شما داشته باشیم. می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که رو در سال جاری مشارکت مردم را افزایش می‌دهد، اما از سوی دیگر این اقتصاد متزلزل به این معنی است که دموکرات‌ها ممکن است با مشکل واقعی مواجه شوند. بنابراین، ما مستقیماً به منبع می رویم.

CNN Opinion در حال راه اندازی یک سری جدید است — آینده آمریکا از هم اکنون آغاز می شود — و ما از شما، رای دهندگان آمریکایی می خواهیم که در این مورد توجه کنید.

همانطور که ما تمایل داریم به انتخابات ریاست جمهوری متمرکز شویم، رقابت های کنگره جایی است که تصمیم می گیریم چه کسی بسیاری از این مشکلات را حل کند — و چگونه. انتخابات آتی نوامبر می تواند به معنای واقعی کلمه سرنوشت سیاست مالیاتی، کنترل اسلحه، قانون سقط جنین و موارد دیگر را حداقل برای چند سال آینده تعیین کند.

آیا دموکرات ها در ایالت هایی که در آن Roe v. وید عملاً سقط جنین را ممنوع کرده است.

آیا جمهوری خواهان در ایالت هایی مانند فلوریدا می توانند قوانین ضد سخنرانی بیشتری را تصویب کنند که بر مدارس دولتی تأثیر می گذارد؟

آیا ایالت شما قوانین ایمنی اسلحه بیشتری را لغو یا پیش خواهد برد؟

اما شاید حتی مهم‌تر از همه این مسائل سیاست فردی، موضوع بزرگتر خود دموکراسی باشد. بر اساس یک نظرسنجی جدید NBC News، تهدیدات علیه دموکراسی در میان اولویت های بسیاری از رأی دهندگان در ماه نوامبر قرار دارد. شورش در ساختمان کنگره ایالات متحده در سال 2021، رئیس‌جمهوری سابق که همچنان اصرار دارد انتخابات 2020 به سرقت رفته است، تعداد زیادی از رای‌دهندگان که معتقدند جو بایدن رئیس‌جمهور غیرقانونی است و ده‌ها نامزد سیاسی با این دروغ که در انتخابات تقلب شده است رقابت می‌کنند. که ریسک این دوره های میان دوره ای نمی تواند بالاتر باشد.
نظر: میچ مک کانل به تازگی در انتخابات 2022 درباره آینده سیاسی ترامپ شرکت کرده است

بنابراین، دقیقا چه چیزی مردم را به پای صندوق های رای سوق می دهد؟

مشارکت بیشتر یک هنر است تا علم — پیش بینی رانندگان به سختی قابل اعتماد است.

اما ما چند نشانه در مورد آنچه در ذهن رای دهندگان در سال 2022 می گذرد داریم.

به گفته گالوپ، اقتصاد در سالی که در آن تورم، قیمت های بالای مواد غذایی و تهدید رکود اقتصادی در حال افزایش است، بدون شک اولویت اصلی است. پس از آن، سیاست اسلحه در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن سقط جنین، مهاجرت، سیاست مالیاتی، جنگ روسیه در اوکراین و در نهایت مسائل آب و هوایی.

اما این کمی مرتب تر از واقعیت مشارکت در انتخابات است. غیرممکن است که انگیزه های احساسی – و گاهی غیرمنطقی – در صندوق های رای را کمی سازی و دست کم بگیریم.

به عنوان مثال، چند نفر از رای دهندگان یک موضوع را بر همه موضوعات ترجیح می دهند؟ بگو سقط جنین یا مهاجرت؟

چه تعداد از جناح راست بیشتر از انگیزه انگیزه‌های جنگ فرهنگی – مبارزه با “بیداری” یا “مالکیت لیب” – تا سیاست؟

چه تعداد از چپ‌ها با دور نگه داشتن جمهوری‌خواهان منتخب دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از کنگره انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند؟

نظر: سینی سبزیجات یا غذاهای خام؟  چرا شانس دموکرات ها بالا می رود؟

چه کسی بر اساس دروغ دزدیده شدن انتخابات ریاست جمهوری 2020 پای صندوق های رای می رود؟ و چه کسی بر اساس دیگر تئوری‌های توطئه‌ای که توسط QAnon و دیگر گروه‌های حاشیه‌ای مطرح شده‌اند، رأی خواهند داد؟ حدس می زنم عدد کمی نیست.

درک اینکه چه چیزی امسال رای دهندگان رای خواهند آورد، دشوار است. یک دوره مقدماتی را در نظر بگیرید، جایی که لیز چنی، دختر جمهوری خواه وایومینگ که زمانی مورد علاقه بود، با هریت هیگمن، منکر انتخابات مورد حمایت ترامپ روبرو شد.
چنی که در 93 درصد از دوران کاری خود در کنگره با ترامپ رای داد و مسلماً یکی از محافظه‌کارترین اعضای کنگره است، توسط حزب خودش برکنار شد – نه به خاطر سیاست‌هایش، بلکه به خاطر تمایلش برای مقابله با ترامپ.
صراحت او در مورد آسیب هایی که در 6 ژانویه 2021 به بار آورد، رای او به استیضاح ترامپ هفته ها بعد و موقعیت او در کمیته کنگره در 6 ژانویه باعث شد که او در بسیاری از محافل جمهوری خواه موقعیتی سرزنش آمیز داشته باشد. در واقع، در سال 2021، حزب جمهوری خواه وایومینگ رای به محکوم کردن تنها نماینده ایالات متحده به دلیل رای استیضاحش داد و بعداً دیگر چنی را به عنوان یک جمهوری خواه به رسمیت نشناخت.
در فوریه سال گذشته، جمهوری‌خواهان مجلس به برکناری او از سمت ریاست کنفرانس حزب جمهوری‌خواه رای دادند – و در یک پیروزی زودگذر برای چنی، 61 جمهوری‌خواه به او رای منفی دادند و 145 به ماندن او رای دادند. اما در ماه می، یک رای گیری صوتی کمتر از 20 دقیقه طول کشید تا او برای همیشه بیرون رانده شود.
نظر: دموکرات ها در مورد انتخابات میان دوره ای خود را گول می زنند
در نهایت، در مواجهه با چالشی از سوی هیگمن که ترامپ انتخاب کرده بود، چنی در رقابت اولیه خود در ایالتی شکست خورد که با اکثریت قاطع رأی او را در سال 2016 تقریباً با همان اختلافی که امسال او را حذف کرد، به کنگره راه یافت.
با ایجاد یک پیچ عجیب دیگر در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان وایومینگ، بر اساس برخی تخمین ها، هزاران دموکرات وایومینگ ثبت نام حزب خود را تغییر دادند تا به چنی رای دهند – باز هم احتمالاً نه برای سیاست های او، بلکه به دلیل تمایل اعلام شده او برای جلوگیری از پیروزی ترامپ در انتخابات دیگر.

در حالی که وایومینگ مسلماً یک مطالعه موردی منحصر به فرد است، اما در عین حال کمی از نحوه نزدیک شدن برخی رای دهندگان به انتخابات میاندوره ای 2022 است که کمتر توسط سیاست هدایت می شود تا احساسات آنها نسبت به ترامپ.

اما برای دیگران، به نظر نمی‌رسد که مرد سابق انگیزه‌بخش باشد. به عنوان مثال، در جورجیا، کارولینای شمالی، آیداهو و نبراسکا، چند تن از نامزدهای انتخاب شده او به سایر جمهوری خواهان شکست خوردند.
در انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها، ترقی‌خواهان در بسیاری از موارد نسبت به نامزدهای میانه‌رو شکست می‌خورند، که شاید این امر بر حرکت بایدن در مرکز تأکید می‌کند. اگر انگیزه آنها همان موضوعاتی باشد که اکثر رأی دهندگان دارند، احتمالاً حاضر نیستند از رویکرد بایدن در قبال تورم چشم پوشی کنند و ممکن است از پیروزی های او در زمینه قوانین اسلحه، هزینه های زیرساختی، مالیات ها و آب و هوا حمایت کنند.
اما اینکه دقیقاً چه چیزی باعث مشارکت در انتخابات میان‌دوره‌ای می‌شود – که در آن میزان مشارکت معمولاً به میزان قابل توجهی کمتر از سال‌های انتخابات عمومی است – تعیین کمیت آن به‌ویژه امسال دشوار است.
در فلوریدا، فرماندار قانون جدید ران دیسانتیس، مانند لایحه حقوق والدین در آموزش – که توسط منتقدان آن لایحه “نگو همجنسگرا” نامیده می شود – می تواند برای رای دهندگان در هر دو حزب انگیزه زیادی داشته باشد.

در ایالت هایی که سقط جنین عملاً با واژگونی Roe v. وید، این موضوع ممکن است بزرگ به نظر برسد.

در ایالت هایی مانند تگزاس و نیویورک، که تیراندازی های دسته جمعی وحشتناک در Uvalde و Buffalo به خانواده ها و جوامع آسیب وارد کرد، آینده سیاست اسلحه می تواند برای بسیاری از رای دهندگان یک مسئله واحد باشد.

اما با نداشتن شاخص‌های روشن برخی از دوره‌های انتخاباتی دیگر، ضروری است که روزنامه‌نگاری خوبی انجام دهیم و به سادگی این سوال را بپرسیم: چه چیزی برای شما مهم است — و چرا؟

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت

تماس با ما