وکیل برتر سوگند داران در ارتباط با ژانویه دستگیر شد. 6 حمله کنید

وکیل ارشد شبه نظامیان سوگند که با رهبر این گروه در خارج از ساختمان کنگره در ژانویه بود. 6. 2021، روز پنجشنبه به توطئه برای ممانعت از برگزاری جلسه مشترک کنگره در آن روز متهم شد، زیرا قانونگذاران برای تأیید نتایج انتخابات 2020 جلسه داشتند.

این وکیل، کلی سوریل، آخرین عضو گروه افراطی راستگرا بود که در ارتباط با حمله به کنگره متهم شد. کیفرخواستی که در دادگاه منطقه فدرال در واشنگتن ارائه شد، خانم خانم را نیز متهم کرد. سورل، 43 ساله، به دلیل دستکاری در شواهد مرتبط با تحقیقات هیئت منصفه بزرگ وزارت دادگستری در ژانویه. 6 و ورود و اقامت غیرقانونی در یک منطقه ممنوعه در محوطه کاپیتول.

برخلاف چندین عضو دیگر Oath Keepers – از جمله بنیانگذار و رهبر گروه، استوارت رودز – خانم. SoRelle، که صبح پنجشنبه در Junction، تگزاس دستگیر شد، به توطئه فتنه انگیز متهم نشد. آقای. رودز و گروهی دیگر از سوگند داران که با اتهامات فتنه گری روبرو هستند قرار است در پایان ماه جاری در واشنگتن محاکمه شوند.

خانم. SoRelle به طور مستقیم در دفاع جنایی از هیچ یک از سوگند نگهبانان متهم در ارتباط با Jan دخیل نبوده است. 6. او کارهای حقوقی سازمان را انجام داد و مدت کوتاهی به عنوان رئیس موقت آن پس از آقای. رودز دستگیر شد.

خانم. سوریل اغلب به خبرنگاران می‌گفت که با تحقیقات وزارت دادگستری درباره نقش نگهبانان سوگند در حمله به کنگره همکاری می‌کند و اتهامات مطرح شده علیه او تقریباً 9 ماه پس از آن مطرح شد. رودز دستگیر شد. او همچنین مدعی شد که چندین بار با بازرسان کارکنانی که با کمیته منتخب مجلس در مورد تحقیق در مورد ژانویه کار می کردند صحبت کرده است. 6.

در ماه ژانویه، یک قاضی فدرال در تگزاس در حکمی نوشت که ضمانتنامه را به آقای آقای رد می کند. رودز که آقای. رودز و خانم SoRelle در یک رابطه عاشقانه بود – چیزی که او قاطعانه انکار کرد.

او به همراه هیچ یک از اعضای گروه مورد اتهام قرار نگرفت، اگرچه گاهی اوقات دادستان ها در ابتدا مظنونان را به تنهایی متهم کرده و سپس آنها را به پرونده های بزرگتر با چندین متهم منتقل کردند.

در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که خانم. SoRelle در ژانویه وارد کاپیتول شد. در 6، او در کنفرانس‌های ویدئویی با اعضای Oath Keepers در هفته‌های منتهی به حمله شرکت کرد و با آقای. رودز در جمعیت بیرون در حالی که دیگر اعضای گروه به ساختمان یورش بردند.

او همچنین آقای رودز به جلسه ای در یک پارکینگ زیرزمینی در واشنگتن در ژانویه. 5، 2021، جایی که این دو برای مدت کوتاهی با انریکه تاریو، رئیس سابق پسران مغرور روبرو شدند. آقای. تاریو همچنین با توطئه فتنه انگیز و اتهامات دیگری در ارتباط با حمله به کاپیتول مواجه است.

اوراق دادگاه در یکی از پرونده های سوگندنامه حاکی از آن است که پس از ژان. 6، خانم SoRelle به آقای توصیه کرد. رودز برای حذف پیام های رمزگذاری شده از تلفن خود.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت

تماس با ما