(ویدئو) رباتی که تست کووید-19 را در 35 ثانیه انجام می دهد

فرارو-ربات تشخیص کووید-19 و برنامه های رباتیک مرتبط با مراقبت های بهداشتی یک چهارم از 36 دستگاه جدیدی را تشکیل می دهند که در کنفرانس سالانه ربات های جهانی در پکن ارائه شدند. این مقیاس، فوریت قرار دادن ربات‌ها در خط مقدم کمک به مردم برای انجام اقدامات کنترل کووید-19 را نشان می‌دهد که در سراسر چین اجرا می‌شود.

لطفا فرار کنید ربات جدیدی که توسط شرکت علوم و صنایع هوافضای چین (CASIC) طراحی شده است، می تواند آزمایش کووید-19 را در 35 ثانیه انجام دهد.

به گفته «وانگ شونوی» رئیس مرکز نوآوری فناوری CASIC، این ربات به زودی می تواند توسط اداره کل گمرک پکن برای آزمایش مسافران خطوط هوایی خارجی مورد استفاده قرار گیرد. کار روی این ربات در سال 2020 آغاز شد و وانگ می گوید که این ربات باید بر چندین چالش غلبه کند، مانند تنظیم قدرت بازوی رباتیک هنگام لمس گلوی فرد و ضد عفونی کامل پس از هر آزمایش قبل از نمایش عمومی.

آزمایش های کووید-19 بخشی از سیاست های چین برای مقابله با کووید-19 است. شهرهای بزرگی مانند پکن، شانگهای و شنژن از مردم می‌خواهند قبل از ورود به مکان‌های عمومی آزمایش کووید-19 را انجام دهند و نتایج را ثبت کنند. پس از انجام آزمایشات، خستگی کارگران با 19 کوید پیش بود. استقرار رباتی برای انجام این آزمایش‌ها نه تنها کارگران خط مقدم را از چنین مشاغل پر استرس و تکراری رهایی می‌بخشد، بلکه می‌تواند به کاهش خطر ابتلای کارگران به این بیماری کمک کند.

منبع: scmp

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما