کارشناسان سازمان ملل از آفریقای جنوبی می خواهند که یک نهاد پیشگیری از شکنجه ایجاد کند

کارشناسان پس از مشاهده طیف وسیعی از نگرانی ها، چندین توصیه را ارائه کردند شرایط بد بازداشت به اتهام فساد، بر روی پاشنه از نخستین دیدار کمیته فرعی سازمان ملل متحد برای پیشگیری از شکنجه و سایر رفتارها یا مجازات های ظالمانه، غیرانسانی یا تحقیرآمیز (SPT) به آفریقای جنوبی، از 26 فوریه تا 9 مارس.

این باید تغییر کندعبدالله اونیر، رئیس هیأت فرعی این کمیته گفت. “لحظه ای هست نیاز فوری آفریقای جنوبی به طور کامل یک مکانیسم پیشگیرانه ملی ایجاد کند.

او توضیح داد که این امر تبعیت کشور را با تعهدات خود در سال 2019 به پروتکل اختیاری کنوانسیون ضد شکنجه تضمین می کند.

چنین مکانیزم پیشگیرانه ملی باید الف نهاد نظارتی کاملا مستقل این اختیار را دارد که از تمامی اماکن بازداشتگاه بازدید کند، که «است کلید جلوگیری از شکنجه و بدرفتاری است در کشور» گفت.

اعمال “غیر انسانی”

وی در این بازدید گفت که این هیئت به این موضوع توجه کرده است استفاده بیش از حد از محرومیت از آزادی در بخش‌های مختلف، مانند زندان‌ها، ایستگاه‌های پلیس، مراکز مهاجرت، مراکز بهداشت روان و مراکز درمان مواد مخدر.

“این نشان دهنده یک واقعیت است تنبیهی به جای توانبخشی رویکرد به جرم و دیگر مسائل اجتماعی.» «تعداد بالای بازداشت شدگان و ازدحام بیش از حد در بازداشتگاه ها منعکس کننده کاستی های سیستم عدالت کیفری و قوه قضاییه است.”

علاوه بر این، این هیئت ادعاهایی دریافت کرد فساد در داخل امکانات و «مشاهده شد اعمال غیرانسانی ریشه‌دار، بدرفتاری، و شرایط بد بازداشتاو گفت.

اتخاذ رویکردی پیشگیرانه

کمیته فرعی از ندامتگاه های دولتی و خصوصی، پاسگاه های پلیس، پادگان های بازداشت نظامی، مراکز مراقبت از جوانان، بیمارستان های روانپزشکی، موسسات بازپروری مواد مخدر و یک اردوگاه بازداشت مهاجر بازدید کرد.

انجام دادند مصاحبه های محرمانه با کارکنان و افرادی که در این مؤسسات نگهداری می شوند و با مقامات دولتی، جامعه مدنی، کمیسیون حقوق بشر آفریقای جنوبی و نهادهای مرتبط دیدار کردند.

پس از بازدید، کمیته فرعی الف گزارش محرمانه به دولت آفریقای جنوبی، با مشاهدات و توصیه ها برای جلوگیری از شکنجه و بدرفتاری با افراد محروم از آزادی.

کمیته فرعی پیشگیری از شکنجه کار خود را در سیستم حقوق بشر سازمان ملل متحد در سال 2007 با یک دستور پیشگیرانه با تمرکز بر اتخاذ رویکردی پیشگیرانه برای جلوگیری از شکنجه و بدرفتاری آغاز کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances