کرینیت شفرد بیرن کیں منه کیں شود!

کد خبر : 1920720 |
24 فروردين 1402 ساعت 11:55 |
37.6 هزار بازدید |

12
نقطه نظر

مدیران بایرن مونیخ از سرعت سادیو مانه و ستاره های سنگالی به شدت عصبانی هستند و قصد دارند با او برخورد جدی کنند.

کرینیت شفرد بیرن: کیں منه کیں شود!

به گزارش “ورزش سه”، شکست سنگین بایرن مونیخ مقابل منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اتفاقات عجیبی را در رختکن این تیم رقم زد.

رسانه های آلمانی گزارش دادند که او از موقعیت هایی که لروی در این بازی داشت عصبانی و ناراحت بود اما نتوانست از آنها استفاده کند و در رختکن به او اعتراض کرد. درگیری بین این دو بازیکن در گرفت و ستاره سنگالی با مشت به صورت تیمش کوبید.

این موضوع واکنش های زیادی را از سوی هواداران این تیم و دیگر اهالی فوتبال در پی داشت و حالا فلوریان پلوتنبرگ، روزنامه نگار سرشناس آلمانی مدعی شد که بایرن به فکر تصمیم گیری جدی است.

1851523

این خبرنگار اسکای اسپورت آلمان در این باره نوشت: بایرن نمی تواند چنین چیزی را بپذیرد. واکنش به این سرعت فراتر از جریمه خواهد بود. این باشگاه باید درس عبرتی برای دیگران بسازد. آنها اکنون این اطمینان را دارند که چنین اتفاقاتی نباید تحت هدایت او رخ دهد. من فکر نمی کنم سادیو مانه بعد از این تابستان جای دیگری در بایرن داشته باشد.

اسکای همچنین گزارش داد که بازیکنان بایرن هم مانند تیمشان از این سرعت ناراحت و شوکه شده بودند و انتظار چنین واکنشی را از او نداشتند و احتمال فسخ قرارداد این بازیکن کاملا محتمل بود.

گفته می شود مدیران بایرن در حال حاضر مشغول بررسی شرایط هستند و همه گزینه ها از جمله جریمه، تعلیق و قطع همکاری با مانه روی میز آنهاست.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت

تماس با ما