کیفرخواست ترامپ ممکن است ما را از لبه پرتگاه عقب بکشد

جری بیکر سردبیر وال استریت ژورنال است. ستون هفتگی او برای صفحه سرمقاله، “بیان آزاد” هر سه شنبه در وال استریت ژورنال ظاهر می شود. آقای. بیکر همچنین مجری برنامه “WSJ at Large with Gerry Baker”، یک برنامه هفتگی مصاحبه خبری و امور جاری در شبکه فاکس بیزینس، و پادکست هفتگی WSJ Opinion “Free Expression” است که در آن با برخی از نویسندگان و تأثیرگذاران برجسته جهان صحبت می کند. و متفکران در مورد موضوعات مختلف.

آقای. بیکر قبلا به عنوان سردبیر وال استریت ژورنال و داو جونز از سال 2013 تا 2018 خدمت کرده است. قبل از آن آقای بیکر از سال 2009 تا 2013 معاون سردبیر وال استریت ژورنال بود. او بیش از 30 سال روزنامه‌نگار بوده و برای برخی از مشهورترین سازمان‌های خبری جهان، از جمله دوره تصدی او در فایننشال تایمز، تایمز لندن و بی‌بی‌سی، نویسندگی و پخش می‌کند.

او در کالج کورپوس کریستی، دانشگاه آکسفورد تحصیل کرد، جایی که در سال 1983 با مدرک درجه یک در فلسفه، سیاست و اقتصاد فارغ التحصیل شد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما