گوشی هوشمند شیائومی با قابلیت سنجش ضربان قلب به کاربران ارائه شد

فرارو- شیائومی اخیرا گوشی هوشمند Mijia را نیز در چین عرضه کرده است. این تلفن هوشمند قادر است ضربان قلب، خروپف، حرکات بدن و تنفس شما را از طریق سنسور پیزوالکتریک به دقت ثبت کند.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، این محصول هوشمند در تاریخ 16 شهریور از طریق کمپین تامین مالی جمعی رونمایی شد. هوشمندترین شیائومی مدرن از الگوریتم هوش مصنوعی برای نظارت بر سلامت و تناسب اندام کاربران خود استفاده می کند.

سنسور پیزوالکتریک در مرکز بالش به گونه ای طراحی شده است که هیچ گونه اختلالی در خواب ایجاد نمی کند. این سنسور اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت خواب، مدت زمان خواب عمیق و ترجیحات خواب کاربران ارائه می دهد.

می توانید این بالش هوشمند را با استفاده از اتصال بلوتوث به سایر دستگاه های هوشمند موجود در اکوسیستم شیائومی متصل کنید. انرژی این گجت هوشمند با چهار باتری تامین می شود.

این باتری ها به مدت 60 روز قابل استفاده خواهند بود. این بالش همچنین مجهز به منبع تغذیه DC ولتاژ پایین است که هم ایمن و هم قابل اعتماد است. بالش هوشمند شیائومی در دو سایز 10 و 12 سانتی متری موجود است.

Balsh-hoshmend-migiya-xiaomi

این محصول هوشمند و ارگونومیک به گونه ای طراحی شده است که از هر زاویه ای قابل استفاده است. بالش هوشمند راحتی و خواب را برای کاربران خود به ارمغان می آورد. ماشین لباسشویی این محصول مجهز به محافظ قوی ضد باکتری است که پس از 20 جلسه شستشو تا 90 درصد خواص خود را حفظ می کند.

پوسته بیرونی این محصول نرم و کمی الاستیک بوده و از مواد سازگار با پوست انسان ساخته شده است. балш хоушменд Мигия اکنون به عنوان پیش فروش در کمپین تامین مالی جمعی ارائه می شود.

قیمت کل تامین مالی این محصول 259 یوان (37 دلار) است و سپس با قیمت 299 یوان (43 دلار) به فروش می رسد. هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه این محصول در بازارهای جهانی وجود ندارد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت

تماس با ما