یاد بگیرید برای (انجام) خرید فالوور اینستاگرام مانند یک حرفه ای

اگر پاسخ این سوال در ذهن شما به این صورت است که میخواهید فقط در دیدگاه دیگران پیج اینستاگرامتان پرمخاطب دیده شود بهترین کار این هست که از فالوور ارزان ما استفاده کنید چرا که هزینه کردن برای فالوور باکیفیت گزینه مناسبی برای هدفی که در ذهن دارید نیست ولی اگر میخواهید که پیج اینستاگرامی خود را با هدف شروع یک کسب و کار راه اندازی کنید بهترین گزینه برای شما خرید فالوور ایرانی با کیفیت است که خوشبختانه با درصد بالای فالوور واقعی میتواند محرکی باشد تا انگیزتان را در شروع کار از دست ندهید و پرقدرت به مسیرتان ادامه دهید و پیچ پرمخاطبی را برای خود ایجاد کنید، داشتن یک پیج موفق آرزوی تمام کسانی که با امید به اینکه بتوانند فروش بالایی در کسب و کار مجازیشان داشته باشند میباشد و بهترین توصیه برای این افراد این است که تا میتوانند محتوای باکیفیت بالا برای مخاطبانشان ایجاد کنند چرا که حتی اگر با خرید فالوور ایرانی باکیفیت اقدام به افزایش فالوور پیج اینستاکرامی خود کنید پس از اینکه فالوورهای شما متوجه شوند که شما در کارتان جدی هستید و برای مخاطبان ارزش بالایی قائلید مطمئن باشید که مشتریان بلقوه و همیشگی کارهایتان و پستهای شما میشوند و از خرید محصولاتتان لذت خواهند برد اما اگر بیاید و خیلی ساده بگوییم کار را قوی شروع نکنید مطمئن باشید هرگونه خرید یا تبلیغات در اینستاگرام نتیجه عکس برای شما به ارمغان میآورد و هزینهای که برای اینکار انجام دادهاید به شما برگشت داده نخواهد شد که هیچ باعث میشود انگیزه که اول کار باعث شد صفحه اینستاگرامی خود را راه اندازی کنید از بین خواهد رفت و شاید به تعطیل شدن پیچ و کارتان نیز منجرب شود که واقعاً اگر لحظهای فکر کنید و آینده نگرانه به موضوع نگاه کنید بهتر است یا کارتان را با کیفیت بالا انجام دهید یا از انجام دادن آن صرف نظر کنید شاید با خود بگویید که این نظر مقداری کمال طلبانه است اما واقعیت اینگونه است که پس از تجربه بسیار زیادی که در صفحات اینستاگرامی به دست آمده ما متوجه شدیم که علاقه افراد به پیجهایی که باکیفیتتر از دیگر پیچها هستند چه از لحاظ محتوا چه گرافیک و کیفیت تصاویر در جذب مخاطبهایشان موفقتر بودهاند و این چیزی نیست که بخواهیم آن را انکار کنیم ولی با این اوصاف باز هم ناامید نشوید و میتوانید آهسته آهسته با پیشرفت در تعداد فالوور و استفاده کننده از خدماتتان روی کیفیت هم کار کنید و در اینکار موفق باشید.

بنابراین باید در انتخاب سایتی که از آن فالوور میخرید توجه کافی داشته باشید؛ چرا که ممکن است فالوورهای غیرایرانی و فیک را به جای فالوور واقعی و فالوور فعال و بدون ریزش به شما بفروشند. به همین دلیل اگر به دنبال سایت های ارزان قیمت برای خرید فالوور باشید مطمئن باشید فالوور هایی برای پیج شما زده می شود که صد در صد فیک هستند و اینکار نه تنها باعث افت شدید تعامل کاربران با کسب و کارتان می شود بلکه ممکن است پیج تان را برای همیشه از دست بدهید. از نظر کیفیت همانطور که احتمالا شما هم حدس زده اید خدمات طلایی دارای کیفیت بهتری هستند. به این شکل آنها با یک تیر دو نشان زده اند. به این شکل شما متوجه نقاط قوت و ضعف آن می شوید و می توانید با چشمانی باز خرید خود را انجام دهید. اگر پیج شما فالوور بیشتری داشته باشد خرید بیشتری توسط کاربران در پیجتان صورت می گیرد. کاربران وقتی از پیج هایی با تعداد فالوورهای بسیار روبرو می شوند بیشتر ترغیب به دنبال کردن بو بازدید از پیج شده و اقدام فعالیت به صورت لایک و کامنت می شوند.

 • خرید فالوور ارزان اینستاگرام
 • فالوور ایرانی
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای دنیای کسب و کار
 • واقعا خرید فالوور اینستاگرام با ارزش است؟
 • فالوور فیک اینستاگرام
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام
 • بالاترین سرعت ایران
 • خرید فالوور ایرانی برنزی

شما میتوانید در کنار خرید فالوور به خرید لایک کامنت اینستاگرام، لایک ،بازدید و ویو استوری بپردازید. پس برای رفع این مشکل بهترین کار ممکن این است که وقتی اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام می کنید، حتما در کنار آن از خرید فالوور ارزان لایک زن غافل نشوید تا کفه ترازو برای هر دو طرف یکسان باشد و تعادل پیج شما بهم نخورد. این امر باعث میشود تا شما تحت تاثیر انتقامگیرانه اینستاگرام قرار نگیرید، زیرا این شبکه اجتماعی یک سیستم قوی برای تشخیص فالورهای مجازی دارد.

خرید فالوور اینستاگرام

حالت اول اینه که آیدی که ثبت کرده اید در اینستاگرام وجود نداشته باشد، خداروشکر در این حالت امکان اصلاح سفارش تون وجود دارد. این که مثلا فالوورها در چه رنج سنی باشند، چه جنسیتی داشته باشند، لوکیشن آنها کجا واقع شده باشد، علاقه مندی های آنها چه باشد و سایر مواردی از این دست همگی قابل انتخاب هستند. در نهایت اینستاگرام پیج های فعال مانند شما را که مورد علاقه و بازدید فالوورهای بیشتری قرار می گیرد تشویق می کند. به این ترتیب آنها می توانند پست شما را ببینند و اگر مورد علاقه آنها بود وارد پیج شما شوند. به عنوان مثال خرید فالوور از جمله خرید فالوور واقعی بدون ریزش کمک زیادی به سرعت رشد شما برای داشتن فالوور واقعی اینستاگرام میکند. تعداد فالوورها اعتبار پیج بیزینسی اینستاگرام است، زمانی که افراد جدید وارد پیج شما میشوند تعداد فالوورها اولین معیار در بررسی پیج شما افزایش فالوور و تطبیق فالوورها با میزان لایک و کامنت پست های شما است. خرید فالوور واقعی برای یک پیج قدیمی و یا جدید یکی از راهها برای ارتقای کسب و کار شما در اینستاگرام است.

از قدیمی ترین و مطمئن ترین سایت با خیال راحت فالوور اینستاگرام خریداری می کنید. آنها قطعا را با پیج های رقبا مقایسه می کنند و اگر تعداد بالای فالوور در عین تعداد بالایی تعامل ها در پست از جمله لایک و کامنت ها را ببینند، بهتر و راحت تر به شما اطمینان خواهند کرد. مجیک فالوور با بیش از چند سال سابقه و فعالیت در زمینه خدمات اینستاگرام میتواند بهترین خدمات خرید فالوور، لایک، بازدید، کامنت و تبلیغات و … شاید از طریق خرید فالوور اینستاگرام در مدت کوتاهی به فالوورهای زیاد خواهید رسید ولی باید به این توجه کنید که فالوور ها تا حدود زیادی غیر فعال و فیک نباشند. تا جایی که میتوانید از انتشار اخبار نادرست پرهیز کنید، وارد حاشیه نشوید، با مخاطب به زبان ساده و با صمیمیت صحبت کنید و هیچوقت جادوی کلمات را فراموش نکنید. وقتی صحبت از خرید فالوور ایرانی واقعی می شود بسیاری به دنبال دریافت خدماتی هستند که فالوورهای آن فعال باشند. اصلی ترین اقدامی که بعد از خرید فالوور اینستاگرام انجام می شود، تولید محتوا باکیفیت و جذاب با توجه به حوزه فعالیت است.

 1. خرید فالوور واقعی اینستاگرام
 2. افزایش جذب فالوور های بیشتر
 3. بازدید اینستاگرام ( پست، استوری، IGTV، لایو)
 4. پنل کامل کاربری به کاربران خود ارائه می دهد
 5. گذاشتن عکس از صورت شخص استفاده کننده

حال بعد از خرید فالوور اینستاگرام، چگونه می توانیم تفاوت بین فالوور فیک و واقعی را تشخیص دهیم؟ حالا که با مزایای حیرت انگیز خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدین، بزارین در مورد معایب این کار هم باهم صحبت کنیم چون این کار یک سری مشکلات خاص خودش رو داره که وظیفه خودم میدونم باهاتون در میان بگذارم. کمی قبل تر درباره اینکه یک سایت باید خدمات زیادی ارائه کند تا معتبر به نظر رسد برای شما صحبت کردیم. برای فعالیت مستمر و مفید در اینستاگرام قبل از هر چیزی باید به فکر یک نقشه راه درست و حسابی باشید. هدفمند بودن این روش از خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش بسیار مفید و کاربردی است. این امر به معنی ریزش فالوورهای شما است که دغدغه زیادی برای کاربران فعال اینستاگرام ایجاده کرده است. پست های شما در اکسپلور و سرچ اینستاگرام دیده می شود و فالوورهای بیشتری برای بازدید و فالو کردن به پیج شما جذب می شوند. در این روزها، شما تنها با سرچ کردن کلمه خرید فالوور واقعی در گوگل، می توانید تعداد زیادی سایت را پیدا کنید که به شما فالوور می فروشند تا پیج شما بالا بیاید و رشد کند.

لایک اینستاگرام

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد افزایش فالوور رایگان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما