10 سخت ترین و ساده ترین واژه های املای زنبور عسل، 22 تا 28 آوریل

در اینجا معانی کمترین کلمات یافت شده و نحوه استفاده از آنها در (بیشتر) مقالات اخیر تایمز آمده است:

1. لیبیدینی – مربوط به میل جنسی:

“آخرین رقص” درباره رابطه بین هنرمند و حامی و همچنین درباره چیزی است که نمی توان به آن تقلیل داد. لیبیدینی یا معاملات اقتصادی به عبارت دیگر، این یک داستان عاشقانه است. – نقد و بررسی “آخرین رقص مایک جادویی”: برهنه کردن به ضروریات (8 فوریه 2023)

2. باند – دنیای زیرزمینی جنایات سازمان یافته:

خودش یک پایش را محکم نگه داشته است باند. روسای یاکوزا مکرراً با او تماس می گیرند و از او راهنمایی می خواهند یا برای حل یک درگیری کمک می خواهند. پلیس نیز او را برای به روز رسانی در مورد فعالیت باند جستجو کرد. – یک مافیای ژاپنی در دوران بازنشستگی چه کاری باید انجام دهد؟ به یک تیم سافت بال بپیوندید. (8 فوریه 2023)

3. طرفدار – اتحاد یا تفاهم غیررسمی بین گروه ها:

روز دوشنبه بعد از مدتی طرفدار اتحادیه کوپر که در میان همکاران، دانشجویان، اساتید و اعضای جامعه اوکراین و اتحادیه کوپر مذاکره شد، اعلام کرد که نمایش را از سر می گیرد. – در کوپر یونیون، یک نمایش طراحی روسی در یک آتش متقابل سیاسی گرفتار شد (7 فوریه 2023)

4. تومتیت – هر یک از چندین پرنده کوچک:

انجمن Audubon شکایتی را در دفاع از تومتیت مردانگی اما، شهرت ماسنه چنین است، من شک دارم که بسیاری از اپراتورهای پیچیده برای دفاع از او عجله کنند. آنها برای مدت طولانی احساس شرم می کنند. – نمای موسیقی: Massenet – جزئی اما مهم (3 اوت 1986)

5. ناتانت – شنا یا شناور بودن:

من عاشق کلمه هستم ناتانت. این واقعیت که معنی آن «شنا یا شناور» است باعث می شود که بخواهم آن را به نوعی به کلمه «ناتال» وصل کنم، زیرا جنین شناور است، اما «ناتال» ظاهراً از کلمه لاتین natalis به معنای «مربوط به تولد یا منشأ» گرفته شده است. – فصلی در خورشید (28 آوریل 2017)

6. نایاد – یک پوره اساطیری که در دریاچه ها و رودخانه ها زندگی می کند:

من سیان را فراموش کرده بودم نایاد، که از رودخانه بلند می شود تا از پلوتون التماس کند که پروزرپین را نگیرد. او را نادیده می گیرد و او با تماشای فرود آنها در دهان جهنم چنان غمگین می شود که بدنش متلاشی می شود. – اندیشیدن به زیبایی در بدن معلول (29 مارس 2022)

7. آتاکسی – از دست دادن کنترل عضلانی ناشی از آسیب عصبی:

لیگ متعاقباً دستورالعمل‌های ضربه مغزی خود را به‌روزرسانی کرد تا بازیکنی را از بازگشت به بازی در صورت نشان دادن منع کند. آتاکسی، اصطلاحی است که اختلال در تعادل یا هماهنگی ناشی از آسیب به مغز یا اعصاب را توصیف می کند. – NFL می گوید بازی تعلیق شده این هفته از سر گرفته نمی شود زیرا هاملین در بیمارستان می ماند (3 ژانویه 2023)

8. همسایه جمع از تاکسون، که یک گروه بندی علمی مانند گونه یا جنس است:

“زمان مناسبی است، اکنون که چندین حیوان داریم که فکر می‌کنیم ممکن است نیمه‌آبی باشند، نگاهی گسترده‌تر به همبستگی‌های آناتومیکی با این سبک زندگی در زندگی و انقراض داشته باشیم. همسایه،” او گفت. – شکلی شبیه پنگوئن ممکن است به شیرجه رفتن این دایناسور کمک کرده باشد (1 دسامبر 2022)

9. دقیقه – مقدار ناچیز یا ناچیز:

کاتن ماتر از همدستی خود در محاکمه جادوگران سالم پشیمان می شود در حالی که همسرش لیدیا به طور ذهنی پودینگی را آماده می کند که صبح می پزد و دستور او شامل “یک دانه افسنطین و یک عدد افسنطین” است. دقیقه از حنبان و چشم یک نیوت تازه کشته شده.» – نقد کتاب: «مقابله: داستان» نوشته رابرت اولن باتلر (10 اوت 2008)

10. کرولا – گلبرگ های یک گل، به طور جمعی:

گلهای آبی Phlox divaricata که یک پوشش بومی زمین است، برای مثال، دارای a بسیار باریک هستند کرولا برای رسیدن زنبورها به گرده – در باغ: درخواست بیشتر از منظره (4 فوریه 2015)

و لیست ساده ترین کلمات هفته:

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما