استفاده از 7 استراتژی خودارضایی مانند حرفه ای ها

بر اساس یک سند دستگیری که دیلی بیست به دست آورده است، مک گاریتی به خودارضایی عمومی اعتراف کرده و گفته که هیچ کار اشتباهی انجام نداده است. در این سند آمده است: اندکی پس از بلند شدن هواپیما، مک گاریتی ظاهراً "آلت تناسلی خود را با پایین کشیدن شلوار و شورت خود در معرض دید قرار داد و شروع به خودارضایی کرد." خدا که هنوز شیفته نی بود، چون نمی‌توانست تشخیص دهد که نی به کدام نی می‌شود، تعدادی از نی‌ها را گرفت و هفت قطعه (یا طبق برخی نسخه‌ها 9 قطعه) برید و در طول کم‌کم آن‌ها را کنار هم وصل کرد و موزیکال را ساخت. ساز با نام Syrinx محبوب او. او افزود که طبق این سند که فقط نام مرد را ذکر کرده، فکر می‌کند کل حادثه «نوعی پیچ خورده بود».

Lioness این ایده را با یک لرزاننده که شما را از خود دور می کند و سپس داده های ارگاسم را به شما می دهد، به سطح کاملاً جدیدی می برد. اگر فکر می کنید عنوان بد به نظر می رسد، باید به شما هشدار دهم که بدتر می ترک خود ارضايي شود. از آن لذت ببرید و چشمان خود را ببندید (در یک برگه جدید باز می شود). یک نوشیدنی آرامش‌بخش، مانند شراب (اشتراک (در یک برگه جدید باز می‌شود) به این معنی است که همیشه چیزی برای امتحان کردن دارید) یا یک کانابیس سلتزر، و یک لرزاننده ضد آب (در یک برگه جدید باز می‌شود) که می‌توانید از آن لذت ببرید. حمام کنید و در کمترین زمان کاملاً آرام خواهید بود. بنابراین سعی کنید زیاد درگیر چیزهایی که در پورن می بینید یا از دوستان می شنوید نباشید.

پهنای سر گرز کمی کمتر از دو اینچ است، به این معنی که اگر بخواهید می‌توانید تحریک دقیق‌تری دریافت کنید، اما انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به نوک کوچک یک گلوله دارید. اگر شکل پوم را دوست دارید اما از فضایی که انتخاب بین تحریک دقیق و گسترده را بدون قیمت گزاف ارائه می دهد، قدردانی می کنید، Maude Drop (در یک برگه جدید باز می شود) ممکن است برای شما بهترین باشد. سر پهن‌تر و گرد می‌تواند تحریک بیشتری نسبت به سایر لرزاننده‌های خرگوش ایجاد کند، و سرعت و شدت‌های قابل تنظیم برنامه به شما امکان می‌دهد ارتعاشات درست را دریافت کنید. یا اگر ترجیح می دهید نفس و بدن خود را دنبال کنید، می توانید روی تنظیم محیط مناسب تمرکز کنید.

بر اساس مطالعه ای که در شماره ماه مه مجله پزشکی Radiology Case Reports منتشر شد، این شهروند سوئیسی از "شروع ناگهانی درد شدید قفسه سینه و به دنبال آن تنگی نفس در حالی که در رختخواب درازکشیده بود و خودارضایی می کرد" گزارش داد. این مرد که سابقه آسم خفیف دارد، به دلیل درد قفسه سینه خود را به بیمارستان Cantonal در Winterthur رساند. به بیمار برای رفع درد قفسه سینه پاراستامول داده شد و یک شب در ICU نگهداری شد و روز بعد به بخش عمومی منتقل شد و قبل از ترخیص سه روز دیگر در آنجا ماند. در طول ارگاسم، مغز ما به ویژه نوروپلاستیک می شود و قادر است ارتباطات عصبی بیشتری نسبت به آنچه که هست ایجاد کند، در حالی که در شلوغی زندگی آگاهانه حواسش پرت شده است.

رژ لب‌های کوچک‌تر یا صداهای گلوله‌ای مانند Dame's Kip (در یک برگه جدید باز می‌شود) نیز برای ساکت نگه‌داشتن همه چیز در حالی که هنوز مشت‌زنی می‌کنید عالی هستند. یک بیمار 20 ساله به دلیل آسیب نادر ریه در حین خودارضایی در بخش مراقبت های ویژه در سوئیس بستری شد. اگر تمرکز حواس صرف وقت گذاشتن برای تمرکز بر درون و استقرار خود در لحظه حال باشد، چه راهی بهتر از خودارضایی برای انجام این کار؟ زنی که در کنار مک گاریتی نشسته بود با گرفتن عکس هایی از او در حال انجام این عمل واکنش نشان داد. بله، خودارضایی می تواند به آرامش شما کمک کند، اما اگر واقعاً احساس استرس می کنید، انجام چند اقدام اضافی برای افزودن کمی آرامش به زمان من، احتمالاً ضرری نخواهد داشت.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترک خود ارضايي بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت

تماس با ما