Bed Bath & Beyond Files برای ورشکستگی

“افسون داشتن بلیت طلایی ویلی ونکا – یا بلیط آبی – از بین رفته بود.” دنسی گفت.

هنگامی که در روز یکشنبه پس از اخبار ورشکستگی، آقای. دنسی آن روز بعدازظهر با شوهرش و تعداد زیادی کوپن برای خرید ملحفه، رومبا، سرخ کن بادی و هر چیز دیگری که بیرون می‌رفت، آماده رفتن به فروشگاه بود.

“من فقط نمی خواهم به آنجا بروم و دو گراند را رها کنم، اما احتمالا این کار را خواهم کرد.” دنسی گفت.

در ماه آگوست، این شرکت یک طرح بازسازی تهاجمی را اعلام کرد و گفت 150 فروشگاه را می بندد و کارگران بیشتری را اخراج می کند. تنها چند روز بعد، خرده‌فروش با مرگ مدیر مالی آن، گوستاوو آرنال، دچار آشفتگی عاطفی شد، مرگی که به عنوان خودکشی اعلام شد.

تامین کنندگان Bed Bath & Beyond شروع به ترسیدن کردند و شروع به مطالبه پرداخت از قبل کردند. به گفته سو گوو، که در ماه اکتبر مدیر اجرایی دائمی شد، این منجر به افزایش سطح موجودی سهام در طول فصل تعطیلات گذشته در حدود 70 درصد شد.

در اوایل فوریه، شرکت پس از ارائه طرحی برای استفاده از عرضه عمومی سهام برای جذب بیش از یک میلیارد دلار، از ورشکستگی کنار زد. این طرح که توسط Hudson Bay Capital Management پشتیبانی می‌شد، تنها تا زمانی خوب بود که سهام Bed Bath & Beyond بالای 1 دلار در هر سهم باقی بماند. در این ماه، خرده‌فروش آن معامله را پس از نقض شرایط آن لغو کرد. سهام آن در روز جمعه با 29 سنت به ازای هر سهم بسته شد.

در تمام این مدت، کاهش فروش ادامه داشت و شرکت از پول نقد – و اعتماد – لازم برای ادامه ارسال تامین‌کنندگان به فروشگاه‌هایش گرسنه می‌ماند.

نیل ساندرز، مدیر عامل بخش خرده فروشی گلوبال دیتا، گفت: «این یک مارپیچ مرگ است. “اگر نتوانید سهام را بدست آورید، نمی توانید فروش را انجام دهید. اگر نتوانید فروش را انجام دهید، اعتبار شما بدتر می شود. اگر اعتبار شما بدتر شود، مردم تمایل کمتری به تامین شما دارند. شکستن این چرخه غیرممکن به نظر می رسد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances