NFL: زمان خوبی است که یک گیرنده حرفه ای باشید — و فقط بهتر خواهد شد

این حرکت – که مسلماً بهترین گیرنده در NFL را از احتمالاً بهترین کوارتربک، آرون راجرز دور کرد – لیگ را به اوج فشار داد، به ویژه بازار گیرنده های گسترده.

با آدامز – که پس از پیوستن به Raiders یک قرارداد پنج ساله به ارزش 141.25 میلیون دلار با رایدرها امضا کرد و او را به گران ترین گیرنده در آن زمان تبدیل کرد – اولین دومینوی بزرگی که در آژانس آزاد سقوط کرد، تیم ها شروع به ارزیابی مجدد گروه موقعیت خود کردند. در نتیجه ساختار لیگ با معاملات بزرگ و حتی قراردادهای بزرگتر متزلزل شد.

علاوه بر این، روند انتخاب تیم‌هایی که گیرنده‌های هیجان‌انگیز را در اوایل درفت انتخاب می‌کردند، ادامه یافت و هفت مورد در میان 34 انتخاب اول انتخاب شدند.

موفقیت تاریخی Ja’Marr Chase در سال گذشته به عنوان یک تازه کار، ادامه روند تولید گیرنده های گسترده سال اول از روز اول را ادامه داد، در حالی که قبلاً ممکن بود مشکل داشته باشند.

پس چرا تیم ها ناگهان به این نتیجه رسیده اند که گروه موقعیت یکی از چنین اهمیتی است و برای سرمایه گذاری به دارایی های عظیم نیاز دارد؟

به گفته Grant Caraway، بنیانگذار سایت آموزش گیرنده گسترده، First Down Training، تغییر سبکی در نحوه بازی – که توسط سرمربی فعلی سانفرانسیسکو 49ers، کایل شاناهان مطرح شد – به تسهیل تغییر در بازی کمک کرده است. روشی که تیم ها برای گیرنده های گسترده ارزش قائل هستند.

او به سی ان ان اسپورت گفت: “تخلفات تغییر کرده است. همه به سمت آن حمله هوایی حرکت می کنند و در هر بازی 40، 50 بار توپ را پرتاب می کنند.” بنابراین آنها به ورزشکارانی نیاز دارند تا بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند، زیرا مانند یک سیستم حمله هوایی، شما در تلاش هستید تا میدان را گسترش دهید.

“شما در تمام مدت چهار یا پنج گیرنده در زمین دارید، بنابراین تعداد زیادی بازی تک به تک دریافت خواهید کرد. این دقیقاً چگونه پیش می رود زیرا شما سعی می کنید زمین را طولانی کنید. بنابراین اگر شما مردانی دارید که می توانند آن مسابقات را برنده شوند و آن دسته از افراد را دارید که می توانند جدایی ایجاد کنند …

و بنابراین فکر می‌کنم به همین دلیل است که امروزه شاهد چنین فشاری هستید زیرا همه در تلاش هستند تا آن مردی را پیدا کنند که بتواند، برای بهترین ارزش ممکن، 100 میلیون دلار کاهش دهد و داوانته آدامز را بگیرد، آنها می‌توانند یک مرد را به خدمت بگیرند. که مسیرهای خوبی را طی می‌کند و جدا می‌شود. و به همین دلیل است که من فکر می‌کنم تخلفات در حال تکامل هستند و فکر می‌کنم این همان چیزی است که مردم دائماً به دنبال آن هستند: آن دسته از دریافت‌کنندگانی که می‌توانند برنده شوند و در بازی‌های تک به تک برنده شوند.”

آدامز در طول اولین تمرین کاملاً پر شده تیم در طول کمپ تمرینی پاس می گیرد.

پول نقد

پول، پول و پول بیشتر — این یک فصل خرج کردن برای کسانی است که کارشان گرفتن توپ است. خارج از قرارداد هیولایی آدامز، گیرنده های سطح بالا در حال حرکت بوده اند و هر چه پیش می روند، دستمزد دریافت می کنند.

بعد از آدامز، بزرگ‌ترین و احتمالاً تکان‌دهنده‌ترین حرکت تایریک هیل بود که کانزاس سیتی را با ساحل جنوبی میامی عوض کرد، از چیفز به دلفین‌ها قبل از امضای یک تمدید بزرگ چهار ساله به ارزش 120 میلیون دلار با 72.2 میلیون دلار تضمین شده – قرارداد جدید با بالاترین درآمد. برای هر کسی در گروه موقعیت

در هفته‌های بعد، دوانت پارکر دلفین‌ها را ترک کرد تا به پاتریوتز برود، مارکیز براون از بالتیمور ریونز به آریزونا کاردینالز مبادله شد و تایتان‌های تنسی ای جی براون را به فیلادلفیا ایگلز مبادله کردند. دومی با تمدید چهار ساله به ارزش 100 میلیون دلار با 57 میلیون دلار تضمین شده اندکی بعد موافقت کرد.

نه تنها این، بلکه گیرنده های دیگر نیز با معاملات هیولاهای خودشان گره خوردند. پس از یک فصل برنده شدن در سوپر بول، که در آن او موفق شد تاج سه گانه دریافت کند – رهبری لیگ در دریافت ها، یاردها و تاچ داون ها – کوپر کوپ یک تمدید سه ساله به ارزش 80 میلیون دلار با رامز امضا کرد.

استفون دیگز با تمدید 4 ساله قرارداد 96 میلیون دلاری با بوفالو بیلز موافقت کرد، تری مک لورین قراردادی سه ساله به ارزش 70 میلیون دلار با فرماندهان واشنگتن و دی جی مور یک تمدید سه ساله به ارزش 61.9 میلیون دلار با کارولینا امضا کردند. پلنگ ها

استفون دیگز در طول کمپ آموزشی بیلز شکار می کند.

Caraway می‌گوید که بخش قراردادهای پردرآمد در این تابستان تا حدی به عواملی مربوط می‌شود که تغییر در محیط را حس می‌کنند.

او گفت: “اگر آنها آن گیرنده جامد را می خواهند، باید هزینه آن را بپردازند.”

و من فکر می‌کنم که بچه‌هایی که در مورد قراردادها، نماینده و همه چیز مذاکره می‌کنند، احتمالاً این را می‌دانند و احتمالاً با این جمله به سازمان می‌آیند: خوب، گوش کن، اگر می‌خواهی این بازیکن را داشته باشد. تیم، شما دیده اید که او چه کاری توانسته برای تیم های دیگر انجام دهد – مانند داوانته آدامز در گرین بی.

او مرد آنها بود. او مانند بهترین دریافت کننده لیگ است، هر کاری که انجام می دهد بسیار آسان به نظر می رسد، تقریباً به نظر می رسد که او سر و گردن بالاتر از سایر دریافت کنندگان تیم است. “هی، گوش کن، اگر می‌خواهی این نوع بازیکن در تیمت باشد، چه کاری می‌تواند برای تیمت انجام دهد، باید به آن مرد پول بدهی.”

و درو لیبرمن، بنیانگذار سایدلاین هاستل و مربی گیرنده های گسترده شخصی برای بازیکنان متعدد NFL، معتقد است که یک “ذهنیت NBA” – با بازیکنانی که خوشحال تر از جابجایی تیم ها بیشتر در جستجوی یک تناسب بهتر – در بازیکنان NFL رخنه کرده است. روان

او به CNN Sport گفت: «قبلاً در NFL بود که بچه ها سعی می کردند تا زمانی که ممکن است در یک تیم بمانند. و چند نفر هستند که تصمیم گرفتند که اولین کاری که می‌خواهند انجام دهند این است که تا حد امکان دستمزد بگیرند، که حق آنهاست.»

کوپر کوپ در حین سوپر بول LVI در استادیوم سوفای الی اپل از سینسیناتی بنگالز را تاچ داون می گیرد.

از روز اول

از آنجایی که چیس در هفته هفدهم هفت مدافع چیفز را برای یک تاچ داون قابل توجه 72 یاردی شکست داد تا جایگاه بنگال ها در صدر AFC شمال را قطعی کند، به راحتی فراموش می شد که این اولین فصل او در لیگ بود.

چیس در آن زمان تنها 21 سال سن داشت و از یک فصل تازه کار در NFL لذت برد. در بعدازظهر سه تاچ داون و 266 یارد دریافتی مقابل چیفز، او نه تنها رکورد NFL را برای بیشترین دریافت یارد در یک بازی توسط یک تازه کار ثبت کرد، بلکه رکورد دریافت یارد در یک فصل توسط یک تازه کار را نیز شکست. .

این رکورد درست یک سال قبل توسط جاستین جفرسون، ستاره مینه سوتا وایکینگز ثبت شده بود.

اگرچه گیرنده‌های سال اول اغلب از همان روز اول برای تولید در بالاترین سطح با مشکل مواجه شده‌اند، اما روند تازه‌کارها به عنوان شماره اول وارد می‌شود. 1 گزینه در حال حاضر قطعا چیزی واقعی است — از چیس و جفرسون تا DK Metcalf و DeVonta Smith.

پس چگونه گیرنده های گسترده تازه کار در ورود به لیگ و تولید از روز اول بسیار ماهرتر هستند؟ هم کاراوی و هم لیبرمن خاطرنشان کردند که ظهور ورزشکاران چند رشته ورزشی به دریافت کننده ها کمک کرده است تا ویژگی هایی را که آنها را متمایز می کند، آموزش دهند.

در حالی که جالن رمزی، مدافع کرنر رامز، در کوارتر اول Super Bowl LVI دفاع می کند، چیس با یک دست دریافت می کند.

فیبی شچتر، مربی سابق بوفالو بیلز، گفت که برخی از بزرگترین ستاره های لیگ از بازی کردن فوتبال بدون تماس سود برده اند.

او به پادکست Around the NFL گفت: “و اساساً این فقط بازی کوارتربک، دریافت کننده و دفاع دفاعی است. و برای من، این تقریباً بزرگترین تفاوت را ایجاد کرده است.” “شما به ماهامس (پاتریک) خود، هربرت (جاستین) خود نگاه می کنید، افرادی مانند آنها که با بازی هفت در برابر هفت بزرگ شده اند.

“منظورم این است که تصور کنید از 10 سالگی هر هفته گلی را از دست بدهید. قطعا یاد خواهید گرفت که چگونه دفاعیه بخوانید و بتوانید عکس العمل نشان دهید و بدون شک این به معنای دور کردن چیزهای غیر قابل باور نیست. ورزشکاری که به نظر می رسد ما در این دنیا در حال رشد هستیم.”

لیبرمن توضیح می‌دهد که ظهور اینترنت و رسانه‌های اجتماعی به کاهش «شکاف اطلاعاتی» بین بازیکنان برتر بازی و ستاره‌های آینده‌اش کمک کرده است.

او گفت: «فقط با اینترنت… حساب های بسیار خوبی به صورت آنلاین و در رسانه های اجتماعی وجود دارد که این بازی را آموزش می دهند. فکر می‌کنم وقتی 10 سال پیش مربیگری را شروع کردم، بزرگترین چیزی که متوجه شدم این بود که فقط یک شکاف اطلاعاتی بزرگ بین نحوه آموزش بازی و نحوه مربیگری ما در بازی در بالاترین سطح و آنچه در دبیرستان با آن مواجه هستید وجود دارد. و جوان تر

“این یک بازی کاملاً متفاوت است، همانطور که در مورد آن صحبت می شود، جزئیاتی که در آن شما در حال برنامه ریزی بازی و حمله به چیزها هستید و همه اینها. آماده سازی و میزان جزئیات و در برنامه های بازی و نوع تفاوت های ظریف و چگونگی بازی کار می کند، هرگز در آن سطوح پایین تر برای شما توضیح داده نمی شود.

من می‌دانم افرادی که یوتیوب را تماشا می‌کنند، ویدیوهای بازیکنان مورد علاقه‌شان را بارها و بارها برجسته می‌کنند. این لزوماً 10 سال پیش مانند اکنون در دسترس نبود، جایی که ویدیوهای بسیار و فیلم‌های زیادی برای مطالعه بچه‌ها وجود دارد.»

یک فصل شلوغ خارج از فصل می تواند پایان چیزی باشد، با بازیکنانی که شاید خانه های طولانی مدت پیدا کنند و چک های حقوقی که فکر می کنند مستحق آن هستند.

پس چرا این فقط شروع است؟

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت

تماس با ما