TikTok می خواهد انبارها را باز کندCNN

در حالی که به نظر می رسد همه برنامه های رسانه های اجتماعی در حال کپی برداری از TikTok هستند، به نظر می رسد که TikTok اکنون در حال کپی برداری از کتاب بازی آمازون است.

بر اساس چندین فرصت شغلی که اخیراً در سایت استخدام و صفحه لینکدین ارسال شده است، به نظر می رسد TikTok به دنبال ایجاد یک شبکه لجستیک و انبارداری جدید در ایالات متحده برای حمایت از تلاش های تجارت الکترونیکی خود است.

مانند سایر شبکه های اجتماعی، TikTok به تجارت الکترونیکی گسترش یافته است تا فرصت های درآمدی را اضافه کند. TikTok در حال حاضر یک گزینه خرید به نام TikTok Shop در بازارهای منتخب از جمله بریتانیا و اندونزی ارائه می‌کند که به سازندگان و بازرگانان اجازه می‌دهد محصولات را از طریق پلتفرم بفروشند. همچنین با Shopify همکاری کرده است تا امکان خرید در این پلتفرم را فراهم کند.

اما با آخرین آگهی‌های شغلی که برای اولین بار توسط Axios گزارش شد، به نظر می‌رسد TikTok می‌خواهد از این هم فراتر برود. TikTok ممکن است به‌جای اینکه به‌عنوان پلتفرمی برای دسترسی به مشتریان باشد، به دنبال ارائه پشتیبانی لجستیکی برای ایجاد آنچه که آن را «تجربه‌ای جدید و بهتر در تجارت الکترونیک» می‌نامد، باشد.

این شرکت در یک آگهی شغلی گفت: “با ارائه بازپرداخت انبارداری، تحویل و خدمات مشتری، ماموریت ما کمک به فروشندگان برای بهبود قابلیت عملیاتی و کارایی آنها، ارائه تجربه خرید رضایت‌بخش به خریداران و تضمین رشد سریع و پایدار TikTok Shop است.”

برای مثال، در یکی از آگهی‌های شغلی، این شرکت می‌گوید که به دنبال شخصی است که «سرویس تکمیل جدید را از ابتدا بسازد» و «مسئول توسعه تجاری خدمات انجام خدمات تدارکات تجارت الکترونیک TikTok در ایالات متحده باشد».

بسیاری از نقش‌ها خارج از سیاتل هستند، جایی که اولین دفتر مرکزی شرکت آمازون نیز در آن قرار دارد. شبکه تدارکات و تحویل گسترده آمازون آن را به ابزاری مرکزی برای تجار متعدد تبدیل کرد و اطمینان حاصل کرد که می تواند طیف وسیعی از محصولات را با تحویل سریع ارائه دهد.

سخنگوی TikTok از توضیح بیشتر در مورد آخرین نقش ها خودداری کرد. در بیانیه ای به CNN، سخنگوی این شرکت گفت: این شرکت “بر ارائه یک تجربه خرید با ارزش در کشورهایی که فروشگاه TikTok در حال حاضر در سراسر آسیای جنوب شرقی و بریتانیا ارائه می شود متمرکز است، که شامل ارائه طیف وسیعی از ویژگی های محصول و گزینه های تحویل به بازرگانان است.”

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما